Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Dar galite padėti pasėliams geriau pasiruošti žiemojimui ir „atsibusti” pavasarį!

Panaudojus bakterinius preparatus iš rudens padedate augalams įsisavinti mineralines trąšas, gauti maisto medžiagas iš neprieinamų formų bei sumažinti patogeninių mikroorganizmų populiaciją pasėliuose. Tokiu būdu savo ūkyje optimizuojate rudenines investicijas ir galite tikėtis maksimalaus rezultato iš savo auginimo technologijos. Žvelgiant į paskutines ES komisijos aktualijas, biologiniai produktai ilgainiui taps darbo su dirvožemiu pagrindu ir padės išlaikyti dabartinius derlingumus. Ne tik dėl to, kad tai yra ekologiška, bet ir dėl to, kad tyrimai rodo itin gerus rezultatus.

Atlikinėdami būtinuosius pasėlių priežiūros darbus ir naudokite ir  mikroorganizmus, kurie padėtų pasėliams geriau pasiruošti žiemojimui, o ūkininkams – ramiau laukti pavasario. Kadangi produktai yra sporos formoje galite maišyti kartu su augalų apsaugos priemonėmis – todėl papildomas važiavimas nereikalingas. Dabar išpurškiant BIOMAS mikroorganizmais iš „Bioversio” kitais metais tikėkitės 7-10 % didesnio augalų produktyvumo!

Tokie duomenys yra pagrįsti tiksliaisiais tyrimais, kurių metu dar nustatyta, kad mikroorganizmai padeda išsaugoti iki 21 % mineralinio azoto išberto rudenį, todėl tai yra ir efektyvus ir aplinkai draugiškas sprendimas. Pavasarį dėl mikroorganizmų bioįvairovės šaknų zonoje, papildomos šaknys greičiau regeneruoja.

Bendrovės nuotr.

Kai auginate žieminius rapsus

Rapsams sudygus (BBCH 11-29) kartu su augalų apsaugos priemonėmis panaudokite Biomas GROW ir Biomas UNIVERSAL. Beje, rapsų normaliai fiziologinei veiklai labai svarbus veiksnys yra gera aeracija dirvožemio šaknų sistemos zonoje!

Kai auginate žieminius miglinius javus

Jei sėkla nebuvo velta bakterijomis (nesvarbu kur pirkta), kartu su augalų apsaugos priemonėmis, po sudygimo (BBCH 11-27), purkšti Biomas GROW.

Jei pirkote sertifikuotas ETANA veislės žieminių kviečių sėklas jau apveltas Biomas GROW iš „Linas Agro”, atliktami pasėlių priežiūros darbus kartu su augalų apsaugos priemonėmis, po sudygimo (BBCH 11-27), išpurkškite Biomas UNIVERSAL.

Biomas GROW fiksuoja atmosferinį azotą ir atpalaiduoja netirpų fosforą taip didindamas jo prieinamumą. Fosforas ankstyvuose tarpsniuose iš esmės didina šaknų sistemos formavimą.

Biomas UNIVERSAL preparate esančios bakterijos prisideda prie organinių liekanų skaidymo ir mineralinio azoto surišimo, jį fiksuoja, taip pat turi specifinį aktyvumą prieš dirvoje esančius patogenus. Produkte esančios bakterijos gerina dirvožemio struktūrą (dirvožemio agregatų sudėtį), todėl tiek rudenį, tiek pavasarį pastebima didesnė papildomų šaknų masė ir plaukuotumas, o tai leidžia augalui apsirūpinti maisto medžiagomis iš rudens ir tinkamai pasiruošti žiemai.

Bioversio-mikroorganizmai-purskimas-is-rudens-3

Taigi, kas bus naudojant mikroorganizmus?

  • Efektyvesnis mineralinių trąšų įsisavinimas.
  • Didesnė augalo ir šaknų masė.
  • Teigiami dirvožemio struktūros pokyčiai.
  • Didesnis augalų atsparumas stresinėms situacijoms.
  • Optimalios dirvožemio fitosanitarinės savybės.
  • Humifikacijos procesų dirvožemyje iniciavimas ir palaikymas.
  • Augalui prieinamų azoto, fosforo, kalio ir kitų elementų kiekio didėjimas.
  • Dirvožemio gyvybingumo, mikroorganizmų bioįvairovės didėjimas.
  • 7-10 % didesnis augalų produktyvumas.

 

Jei dar turite klausimų, į visus juos atsakys „Linas Agro” regionų vadybininkai arba „Bioversio” technologai

2020-10-09 Bioversio-banner-purskimas-valstietis

 

Rekomenduojami video