Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
CLAAS pristato naująją ARION 400 seriją

Harsevinkelis, 2017 m. lapkritis. Su savo ARION 400 traktorių serija, CLAAS sėkmingai įsitvirtino kompaktiškų, 4 cilindrų, nuo 90 iki 140 AG galios traktorių segmente. Be didelio šio modelio asortimento ir daugybės pasirenkamos įrangos variantų, klientai šiuos traktorius ypatingai vertina ir dėl jų paprasto valdymo ir inovacijų, tokių kaip darbui su priekiniu krautuvu skirta PANORAMIC kabina. CLAAS dabar pristato sekančią ARION 400 kartą, turinčią naujas funkcijas ir dar daugiau pasirenkamos įrangos.  Ją sudaro papildoma kabinos pasirenkama įranga su permatomu stoglangiu, visiems modeliams skirtas variantas su žemu stogu ir automatinis suspausto oro džiovintuvas stabdžių sistemai, o  taip pat naujasis bazinis variantas ir visi CIS+ sistemos patogumai.

Permatomas stoglangis ir variantas su žemu stogu

 Be gerai žinomų kabinų, įskaitant daugybę apdovanojimų pelniusią PANORAMIC kabiną, visi naujieji ARION 400 modeliai, iki pačios galingiausios, 140 AG galios versijos, gali turėti versiją su žemu stogu, kuri yra išskirtinė rinkoje.  Su ja traktoriaus aukštis yra 14 cm mažesnis už atitinkamą standartinę versiją, todėl traktorius gali įvažiuoti į žemus tvartus gyvuliams ir senesnės statybos pastatus.  Anksčiau, ši stogo versija buvo galima tik dviem mažiausiems modeliams. Be to, kaip pasirenkama įranga, visuose naujuosiuose modeliuose gali būti sumontuotas permatomas stoglangis, kurį galima pasirinkti visoms kabinoms su aukštu ir žemu stogu. Permatomas stoglangis padidina vairuotojo matymo lauką į viršų ir taip palengvina darbą su priekiniu krautuvu. Be to, kaip pasirenkama įranga, visuose ARION 400 modeliuose, vietoje esančios rankiniu būdu valdomos kondicionavimo sistemos,  gali būti sumontuota automatinė klimato kontrolė. Abu galinio vaizdo veidrodžiai, kaip standartinę įrangą, turi plataus matymo kampo veidrodžius, padidinančius matymo lauką.

Permatomas, vairuotojo matymo lauką padidinantis stoglangis, taip pat gali būti sumontuotas ir versijoje su žemu stogu.

Nauja pasirenkama įranga

 Paprastiems darbams kieme ir laukuose nenaudojant priekinio krautuvo, naujoji serija buvo papildyta lengvai valdoma bazine versija, neturinčia gerai žinomos daugiafunkcinės valdymo svirties. Pirmą kartą į visus ARION 400 modelius gamykloje taip pat gali būti sumontuota pasirenkama aukščiausio lygio CIS+ įranga. CIS+ sistemą sudaro CIS spalvotas ekranas, didžiausio našumo hidraulinės įrangos paketas su 110 l/min apkrovai jautria sistema ir iki šešių elektroninių hidraulinio skirstytuvo sekcijų.

Stabdžių sistema su suspausto oro džiovintuvu

 Pirmą kartą, visų naujųjų ARION 400 modelių stabdžių sistemoje gali būti sumontuotas suspausto oro džiovintuvas, kuris savo vertę jau įrodė naujosiose CLAAS didelių traktorių serijose. Suspausto oro džiovintuvas bet kokį kondensatą  išvalo automatiškai, prieš suspaustam orui patenkant į  akumuliatorių, kad būtų apsisaugota nuo pirmalaikės vožtuvų, cilindrų ir oro rezervuarų korozijos, o taip pat pažeidimų, kuriuos sukelia užšalęs vanduo. Taip žymiai padidėja tarnavimo laikas ir stabdžių sistemos saugumas.

Dabar, iš plieninių vamzdžių pagamintos visos hidraulinės linijos iki greito prijungimo jungčių, CLAAS yra standartinė įranga.

Priekinis krautuvas su plieninėmis hidraulinėmis linijomis

 Dar didesnis tarnavimo laikas pasiekiamas ARION 400 serijoje naudojant naujuosius sujungimus su gamykloje sumontuotais priekinio krautuvo laikikliais. Iš viso, virš 50 % ARION 400 traktorių gamyklą palieka su sumontuotais priekinio krautuvo laikikliais, o nuo dabar, kaip standartinė įranga, visos hidraulinės linijos iki greito prijungimo jungčių bus gaminamos iš plieninių vamzdžių. Be  16/16 QUADRISHIFT transmisijos, visiems naujiesiems ARION 430-460 modeliams taip pat galima pasirinkti HEXASHIFT transmisiją. Praktikoje išbandyta 24/24 HEXASHIFT transmisija su keturiais automatiniais diapazonais ir šešiomis nenutraukiant galios perdavimo perjungiamomis pavaromis idealiai tinka transportavimo darbams keliais ir darbui laukuose.

Degalus taupanti pastovaus važiavimo greičio funkcija

 Visuose ARION 400 modeliuose su HEXASHIFT transmisija ir spalvotu ekranu dabar taip pat gali būti sumontuota pastovaus važiavimo greičio funkcija, kuri automatiškai išlaiko vairuotojo pasirinktą važiavimo pirmyn greitį esant optimaliems variklio sūkiams. Tokiu atveju, variklis veikia nepriklausomai nuo atliekamo darbo ir visada yra labai ekonomiškas. Specialių darbų atlikimui, ARION 400 traktoriuose taip pat gali būti sumontuotas nuo važiavimo greičio priklausantis GTV. Taip pat galima papildomai pasirinkti vietoje vilkimo sijos sumontuojamą rutulinį prikabinimo įrenginį K80.

Naujasis suspausto oro džiovintuvas padidina stabdžių sistemos tarnavimo laiką ir saugumą.

Naujuosius CLAAS ARION 400 traktorius bus galima įsigyti nuo 2018 m. kovo.

Apie CLAAS

CLAAS (www.claas-gruppe.com) – tai šeimos įmonė, įkurta 1913 m. ir tapusi viena pirmaujančių žemės ūkio technikos gamintojų pasauliniu mastu. Bendrovė, kurios centrinė būstinė įsikūrusi Harsewinkelyje (Vestfalija), yra derliaus nuėmimo kombainų rinkos lyderė Europoje. CLAAS pirmauja pasaulyje ir kitos didelės produktų grupės – pašarų ruošimo technikos – gamybos srityje. CLAAS taip pat pirmauja pasaulyje žemės ūkio technikos – traktorių, žemės ūkio paskirties pakavimo bei žaliųjų pašarų nuėmimo technikos – srityje. CLAAS produktų asortimentas apima ir moderniausias ūkininkavimo informacines sistemas. CLAAS turi 11300 darbuotojų visame pasaulyje ir jos apyvarta 2016 finansiniais metais siekė 3,6 milijardo eurų.

 

 

 

Rekomenduojami video