Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
B. Markauskas tikisi, kad Briuselis suteiks daugiau laisvės priimant sprendimus

Europos Sąjungos (ES) šalims narėms turi būti palikta daugiau galimybių pačioms spręsti, kaip išnaudoti ES gautą paramą ir kokių tikslų siekti, teigia Žemės ūkio ministras Bronius Markauskas.

„Visą laiką yra kalbama apie tai, kad šalims narėms reikia sudaryti kuo daugiau galimybių pačioms spręsti, kaip taikyti vienokias ar kitokias schemas. Kalbant apie kaimo plėtrą taip pat yra pripažįstama, kad priemonės, skirtos kaimo plėtrai, yra labai sudėtingos ir sunkiai suprantamos ne tik pareiškėjams, bet ir administruojančioms institucijoms, tad tikimės, kad bus sudaryta daugiau galimybių keisti ir atsisakyti tam tikrų priemonių“, - Briuselyje prieš Žemės ūkio ir žuvininkystės ministrų tarybos posėdį sakė B. Markauskas.

„Aš galvoju, kad reikia pripažinti, jog ta situacija atskirose ES šalyse labai skirtinga ir mes negalime lyginti Lietuvos, Latvijos ir Estijos situacijos su Vokietijos, Nyderlandų ar Prancūzijos, kur visai kitokia situacija ir kitokie tikslai. Manome, kad būtų teisinga palikti kuo daugiau laisvės“, - pridūrė ministras.

B. Markauskas pirmadienį Briuselyje dalyvauja Žemės ūkio ir žuvininkystės tarybos posėdyje, kur aptars tiesioginės paramos, aplinkos ir kaimo plėtros klausimus.

Taip pat žemės ūkio ministras pasisakys dėl ES bioekonomikos strategijos peržiūros ir žemės ūkio sektoriaus vaidmens.

Vasario 21 d. ministras B. Markauskas ataskaitą apie posėdį pristatys Seimo Europos reikalų komiteto posėdyje.

Rekomenduojami video