Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Atidaryta pirmoji Lietuvoje trąšų savitarnos kolonėlė

„Agrochema“ praneša, kad Viduklėje jau veikia pirmoji Lietuvoje skystųjų trąšų KAS-32 automatinė savitarnos kolonėlė. Kolonėlė veiks bendrovės agrocentro teritorijoje.

„KAS-32 yra populiariausios skystosios azoto trąšos ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse. Norime, kad žemdirbiams jomis apsirūpinti būtų kuo paprasčiau ir greičiau, todėl ir įrengėme visą parą veikiančią kolonėlę, į kurią atvažiavę jie patys galės įsipilti trąšų, kaip degalų. 

Tikime, kad tai palengvins mūsų klientų – ūkininkų – darbą ir prisidės prie gausesnio derliaus“, – sako „Agrochemos“ komercijos direktorius Gerardas Brazaitis. Nurodoma, kad kolonėlėje sumontuota sertifikuota trąšų krovimo įranga su našia siurbline, veikia degalinės principo įrenginys su liečiamuoju ekranu ir automatine važtaraščio atspausdinimo funkcija, įvažiavimas ir išvažiavimas į teritoriją valdomas automatiškai pagal klientui išsiųstą užsakymo identifikaciją ir transporto priemonių srautą. 

Dirvožemio būklė Lietuvoje blogėja: dėl to kaltas neapdairus ūkininkavimas? Automatinė KAS-32 kolonėlė žemdirbių sezono metu veiks 24 val. per parą, kitu laiku – „Agrochemos“ agrocentro darbo valandomis.

 „Jau dabar matome, kad yra didelė KAS-32 paklausa, o augant visų skystųjų trąšų populiarumui, KAS-32 poreikis toliau augs, tad pirmoji kolonėlė – vidurio Lietuvoje. Jeigu žemdirbiams reikės, tokių kolonėlių atsiras ir kituose mūsų agrocentruose ir Latvijoje“, – sako G. Brazaitis.

Rekomenduojami video