Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Artėja mokesčių už aplinkos teršimą deklaravimo pabaiga (tarifai)

Aplinkos apsaugos departamentas primena, kad artėja mokesčių už aplinkos teršimą už 2020 m. mokestinį laikotarpį deklaravimo pabaiga.

Primename, kad iki 2021 m. vasario 15 d. privaloma pateikti mokesčio už aplinkos teršimą deklaracijas už 2020 m. mokestinį laikotarpį. Deklaracijose turi būti taikomi iki 2020 m. gruodžio 31 d. galioję mokesčio tarifai. Su jais galite susipažinti čia.

Šiuo laikotarpiu mokesčių mokėtojams kyla daug klausimų dėl 2021-01-01 įsigaliojusios Lietuvos Respublikos mokesčio už aplinkos teršimą įstatymo redakcijos bei juo nustatytų naujų mokesčio už aplinkos teršimą tarifų.

Norime atkreipti visų mokesčių už aplinkos taršą mokėtojų dėmesį, kad šie tarifai įsigalioja nuo 2021 m. sausio 1 d. ir pagal juos bus skaičiuojami mokesčio už aplinkos taršą dydis už 2021 m. mokestinį laikotarpį.

Informuojame, kad Aplinkos apsaugos departamento Apskaitos ir mokesčių kontrolės departamento darbuotojai visada pasirengę padėti ir suteikti konsultacijas rūpimais aplinkosauginių mokesčių klausimais.

Rekomenduojami video