Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Vyriausias žmogus pasaulyje: ilgaamžiškumo paslaptis labai paprasta

Vyriausiu pasaulio vyru buvo pripažintas 112 metų japonas, tvirtinantis, kad jo ilgaamžiškumo paslaptis – šypsena.

Į šiaurę nuo Tokijo Niigatoje 1907-ųjų kovo 5-ąją gimusiam Chitetsu Watanabe šis titulas buvo suteiktas Niigatos slaugos namuose, kur jis gyvena, trečiadienį pranešė Guinnesso (Gineso) pasaulio rekordų knygą tvarkanti organizacija. Ankstesnis šio rekordo savininkas, japonas Masazo Nonaka, mirė praėjusį mėnesį. Jam buvo 112 metų ir 266 dienos.

Ch. Watanabe, kuris yra vedęs ir turi penkis vaikus, sakė, kad jo ilgaamžiškumo paslaptis yra „nepykti ir šypsotis“. Chitetsu Watanabe Chitetsu Watanabe Jis taip pat prisipažino esantis smaližius ir sakė ypač mėgstantis kreminį pudingą. Vyriausias pasaulio žmogus taip pat yra iš Japonijos. Tai – 117 metų japonė Kane Tanaka. Japonija pasižymi gyventojų ilgaamžiškumu, tad šioje valstybėje jau ne vienas žmogus buvo pelnęs vyriausio planetos gyventojo titulą.

Tarp jų buvo Jiroemonas Kimura, miręs 2013-ųjų birželį, būdamas 116 metų. Vyriausias žmogus žmonijos istorijoje tebėra prancūzė Jeanne Louise Calment, kuri išgyveno iki 122 metų ir mirė 1997-aisiais, skelbia Guinnesso pasaulio rekordų knygą tvarkanti organizacija.

Rekomenduojami video