Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
„Volkswagen Beetle“ gamyboje padėtas taškas

Meksikoje esančioje „Volkswagen“ gamykloje nuo konvejerio nuriedėjo paskutinis naujas „Beetle“ automobilis.

Kaip rašo „Carscoops.com“, paskutinis pagamintas trečiosios kartos „Volkswagen Beetle“ kėbulas nudažytas „Denim Blue“ mėlyna spalva. Tiesa, jis atiteks ne privačiam pirkėjui, bet bus eksponuojamas Puebla mieste esančiame „Volkswagen“ muziejuje.

Dar du „Beetle“ nudažyti „Kings Red“ raudona spalva, jie skirti Šiaurės Amerikai ir taip pat bus perduoti „Volkswagen“ muziejui.

„Volkswagen Group“ Amerikos padalinio vadovas Scott‘as Koegh‘as sakė, kad nors atėjo laikas nutraukti „Beetle“ gamybą, šis automobilis visada išliks „Volkswagen“ evoliucijos simboliu.

„Sunku įsivaizduoti, kur šiuo metu būtų „Volkswagen“, jei ne „Beetle“, – sakė S. Koegh‘as.

Pirmosios kartos „Beetle“ pradėti gaminti dar 1938-aisiais. Antroji, moderni šio automobilio karta debiutavo 1998-aisiais, o paskutinis, trečios kartos „vabalas“ buvo gaminamas nuo 2011-ųjų. Per visą gamybos laikotarpį buvo pagaminta daugiau nei 21,5 mln. „Beetle“ automobilių. Tiesa, trečiosios kartos modelis buvo pats nepopuliariausias. Jį įsigijo tik kiek daugiau nei 500 tūkst. pirkėjų.

Nutraukus „Beetle“ gamybą skelbiama, kad Meksikoje esanti „Volkswagen“ gamykla be darbo neliks. Ji bus pritaikyta naujo, kompaktiško didesnio pravažumo modelio gamybai, kuris bus skirtas Pietų Amerikos rinkai.

Rekomenduojami video