Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Vokietijoje uždarytas ūkis, kurio 174 darbuotojai užsikrėtė COVID-19

Vokietijos Bavarijos regione viename dideliame ūkyje karantinuojami maždaug 500 darbuotojų, siekiant suvaldyti masinį koronavirusinės infekcijos protrūkį, sekmadienį pranešė Vokietijos pareigūnai, pasiūlę galimybę sunerimusiems vietos gyventojams nemokamai išsitirti dėl COVID-19.

Nuo penktadienio koronavirusas nustatytas iš viso 174 sezoniniams darbuotojams, spaudos konferencijoje pranešė Dingolfingo-Landau rajono administratorius Werneris Bumederis.

Pasak jo, dauguma sezoninių darbuotojų yra iš Vengrijos, Rumunijos, Bulgarijos ir Ukrainos, ir kartu dirbo Mamingo savivaldybėje įsikūrusiame ūkyje, kur skynė agurkus. W. Bumederis pabrėžė, kad užkrato atvejis, regis, apsiribojo „uždara žmonių grupe“ ir dar neišplito tarp platesnių gyventojų grupių. 480 ūkio darbuotojų ir vadovų yra karantinuojami vietoje, o tie, kurių tyrimų rezultatai buvo neigiami, apgyvendinti atskirai nuo užsikrėtusiųjų.

Pats ūkis uždarytas, o apsaugos darbuotojų komanda stebi, kaip laikomasi karantino. W. Bumederis teigė, kad protrūkis parodė, kad ūkis „nesilaikė“ higienos taisyklių, kuriomis siekiama užkirsti kelią viruso plitimui. Vienas iš užsikrėtusių darbuotojų paguldytas į ligoninę.

Bavarijos sveikatos ministrė Melanie Huml teigė, kad institucijos „labai rimtai“ vertina susidariusią padėtį ir stengiasi nustatyti visus, kurie turėjo kontaktą su darbuotojais, kad nutrauktų infekcijos grandinę. Pasak jos, sveikatos apsaugos pareigūnai netrukus pradės masinius tyrimus kituose regiono žemės ūkio įmonėse.

Rekomenduojami video