Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Vokietijoje 18 moterų pranešė apie seksualinius užpuolimus

Vokietijoje 18 moterų pranešė, kad per muzikos festivalį tapo seksualinių užpuolimų aukomis, o policija areštavo tris įtariamuosius, pakistaniečius, antradienį pranešė pareigūnai.

Tos moterys, daugiausia – jaunos, tvirtina, kad šeštadienio vakarą jas buvo apsupę vyrai, kurie jas grabaliojo. Šie incidentai priminė virtinę užpuolimų Naujųjų metų išvakarėse Kelne.

Policija aiškinasi, ar kaltininkai taip pat apiplėšė tas moteris, dalyvavusias keturias dienas trukusiame muzikos festivalyje po atviru dangumi šalies vakaruose esančiame Darmštato mieste.

Iš pradžių kaltinimus pateikė trys moterys ir buvo areštuoti trys įtariamieji – prieglobsčio prašytojai iš Pakistano, nuo 28 iki 31 metų amžiaus. Tada į policiją kreipėsi dar 15 moterų.

Policija ieško dar dviejų ar trijų vyrų ir pareiškime nurodė, jog „tos moterys pranešė, kad jie atrodė kaip vyrai iš Pietų Azijos regiono“.

Išpuoliai Kelne, kuriuos įvykdė daugiausia arabai ir iš Šiaurės Afrikos kilę vyrai, išgąsdino Vokietiją ir padidino visuomenės susirūpinimą dėl daugiau kaip milijono migrantų, daugiausia – prieglobsčio prašytojų, atvykusių į šalį praėjusiais metais, daugiausia – iš Artimųjų Rytų.

Vyko įnirtingi debatai, kraštutinių dešiniųjų grupės koneveikė „sekso džihadistus“ ir „pabėgėlius-žagintojus“.

Rekomenduojami video