Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Viena moterų, kaltinusių D. Trampą seksualiniu priekabiavimu, padavė jį į teismą dėl šmeižto

Viena moterų, kaltinusių Donaldą Trampą (Donald Trump) seksualiniu priekabiavimu, būsimą JAV prezidentą padavė į teismą dėl šmeižto. D. Trampas spalį išvadino Samer Zervos (Summer Zervos) melage, kai ji viešai paskelbė apie jo priekabiavimą, informuoja agentūra AFP.

S. Zervos buvo viena D. Trampo televizijos šou „Mokinys" („The Apprentice") dalyvių. Ji kaltina jį 2007-aisiais iš seksualinių paskatų nusiviliojus ją į vilą. Čia D. Trampas esą prieš jos valią bučiavo ją į burną ir siekė suartėjimo. D. Trampas šiuos kaltinimus ir panašius kitų moterų pasakojimus pavadino „melu".

42 metų S. Zervos pareiškė, kad spaudos konferencijoje prieš du mėnesius ragino D. Trampą savo žodžius atsiimti. To jis nepadarė ir taip nepaliko jai kito pasirinkimo, kaip tik taip susigrąžinti garbę.

Moteris teigė „esanti pasirengusi be finansinės kompensacijos atsiimti ieškinį, jei jis atsiims savo neteisingus pareiškimus". Su ieškiniu susijęs reikalavimas dėl neįvardijamo dydžio kompensacijos už „emocinę žalą ir ekonominius nuostolius".

Kelios moterys spalį viešai pareiškė patyrusios D. Trampo seksualinį priekabiavimą. Prieš tai buvo paskelbtas 2005 darytas įrašas su seksistiniais jo pasisakymais.

Rekomenduojami video