Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Varšuvos saloje mįslingai gaišta ožkos – Lenkijos policija aiškinasi priežastis

Lenkijos policija antradienį aiškinosi, kodėl nugaišo daugelis ožkų, kurios buvo apgyvendintos vienoje Vyslos upės saloje Varšuvoje, siekiant ten išnaikinti krūmus ir sudaryti geresnes sąlygas paukščiams perėti.

Vienas žmogus, praėjusią savaitę apsilankęs toje saloje, pranešė ekologams apie ten aptiktas negyvas ožkas. Vėliau apie incidentą buvo informuota policija

Pareigūnai rado 10 kritusių gyvulių, jų maitos buvo nedelsiant užkastos. Pasak Dawido Fabjanskio iš gyvūnų globos fondo „Animal Rescue“, dar apie 30 ožkų buvo rastos gyvos, bet daugelio jų būklė buvo bloga.

Vyras, turėjęs prižiūrėti šią bandą, papasakojo televizijai TVN24, kad gyvulių savininko nurodymu dalį gaišenų išmetė į upę. Ekologai perspėjo, kad dėl to gali kilti pavojus žmonių sveikatai.

Anot Varšuvos merijos atstovės Ewos Rogalos, veterinarai kol kas nenustatė gaišimo priežasčių. Rugpjūtį apžiūrėjus salą nebuvo nustatyta jokių problemų. Valdžios atstovai šiuo metu mėgina susisiekti su bandos savininku.

Į Varšuvos šiaurinėje dalyje esančią salą pernai buvo nusiųsta apie 60 ožkų ir avių iš vieno privataus ūkio. Gyvūnai turėjo padėti suvaldyti ten augančią vešlią žolę ir krūmynus, trukdžiusius paupyje gyvenantiems paukščiams sukti lizdus. Šį projektą prižiūrėjo miesto pareigūnai, atsakingi už želdinių priežūrą.

E. Rogala informavo, kad „Animal Rescue“ darbuotojai jau pašalino visas saloje rastas negyvas ožkas.

Rekomenduojami video