Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
V. Valiukevičius: emigravau į Kanarus, nes nenoriu stovėti ir dejuoti

„Kai kurie žmonės, kaip ir aš pats, daug ką gyvenime atidėlioja. Aš supratau, kad nebenoriu atidėti. Tiesiog noriu daryti ir atrasti“, – LRT TELEVIZIJOS laidoje „(Ne)emigrantai“ sako grupės „The Roop“ vokalistas Vaidotas Valiukevičius. Anot jo, mėnesis Kanarų saloje padės susikurti kūrybinę erdvę ir atitrūkti nuo buities.  

Nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje su grupe „The Roop“ sužibėjęs dainininkas V. Valiukevičius nutarė, kad gyvenime reikia naujų patyrimų ir pokyčių. Taip jis atsidūrė už penkių tūkstančių kilometrų nuo Lietuvos – Kanarų saloje, Fuertaventūroje.

Asmeninio archyvo nuotr.

Tai emigracija mėnesiui arba pasitikrinimas, ar galiu gyventi toli nuo tikrųjų namų – laidoje „(Ne)emigrantai“ per LRT TELEVIZIJĄ šį antradienio vakarą sakys V. Valiukevičius, savo kelionę pavadinęs įkvėpimo ieškojimu.

Gyvenime įsivyravus monotonijai, nereikia skubėti viską mesti ir išvykti gyventi kažkur į kitą pasaulio pusę. Pakanka vos mėnesiui pakeisti aplinką ir viskas grįš į savas vėžes – įsitikinęs populiarus dainininkas.

„Tikslas buvo labiau kūrybinis, galvojau, kad noriu susikurti sau erdvę būtent kūrybai. Tiesiog mėnesį būti be įprastos buities“, – savo trumpos emigracijos pasirinkimą aiškins grupės „The Roop“ vokalistas. Atlikėjas rudenišką Lietuvos orą trumpam iškeitė į salą, kur amžinas pavasaris.

Fuertaventūra iš kitų Kanarų salų išsiskiria tuo, kad ji bene mažiausiai paliesta turizmo, todėl palyginus labai rami. Vietinių gyventojų čia taip pat nėra labai daug. Keliaujant po salą galima rasti daug visiškai laukinių paplūdimių arba pustuščių miestelių.

Asmeninio archyvo nuotr.

V. Valiukevičius sakys, kad tokios aplinkos jis ilgai ieškojo, tačiau ne iš karto pasiryžo leistis į šią atradimų kelionę: „„Kai kurie žmonės, kaip ir aš pats, daug ką gyvenime atidėlioja. Aš supratau, kad nebenoriu atidėti. Tiesiog noriu daryti ir atrasti.“

Kažką naujo atrasti norėjęs V. Valiukevičius tokias keliones rekomenduoja kiekvienam, įstrigusiam rutinoje: „Tai it terapija, kaip nubudimo skambutis, kuris tave pažadina iš kažkokio letargo miego – aš supratau, kad galiu daug ką padaryti gyvenime. Gal ir mažais žingsneliais, bet daryti, o ne stovėti ir dejuoti.“

Rekomenduojami video