Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
V. ir V. Tarasovai apie 10-metį drauge: barniai, pamestas vestuvinis žiedas bei laimė kartu

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Editos šou“ svečiavęsi Violeta ir Vilius Tarasovai atviravo apie dešimtmetį trunkančius santykius. Garsi pora atskleidė, kaip į jųdviejų meilę reagavo V. Tarasovo namiškiai, kodėl atlikėjų kaimynai turėtų būti pakraupę bei kuriam šeimoje tenka galvos ir kaklo „vaidmenys“.

V. ir V. Tarasovai pasakoja, kad kartu jie – labai laimingi. Garsią porą draugėn suvedė muzika. „Vienas kitą pažinojome jau kurį laiką, tačiau mus suvedė kūrinys „Aš tavo“, – prisiminimais dalijasi V. Tarasovas.

Atlikėjai taip pat išdavė, kokius vaidmenis tenka atlikti šeimoje. Pasak V. Tarasovo, jis – galva, o žmona – kaklas. „Kur kaklas pasisuka, ten galva ir eina“, – nusijuokė V. Tarasovienė.

Laidos „Editos šou“ vedėjai Editai Mildažytei uždavus žiūrovų pasiūlytą klausimą apie tai, kiek kainavo vestuviniai žiedai, V. Tarasovas išdavė, kad žmona papuošalą buvo pametusi.

„Aš jį palikau pirtyje. Klaipėda maža – toje pačioje vietoje lankėsi Viliaus draugo klasiokė, kuri, pamačiusi žiede išgraviruotą užrašą „Aš tavo – tu mano“, suprato, kieno jis ir mums grąžino“, – kalba V. Tarasovienė. Vis dėlto pora pridūrė, kad vestuvinių žiedų kainos tikrai nepamena.

Atlikėjai neslepia, jog barnių šeimoje taip pat pasitaiko, o jei pykstasi – įsiterpia ir dukros. Anot poros, jie barasi labai emocionaliai.

„Mes visi esame garsiakalbiai. Viename interviu sakiau, kad mūsų kaimynai tikrai pakraupę nuo triukšmo. Tačiau kaimynė vėliau pasakojo, jog nieko negirdi“, – šypsosi V. Tarasovas.

E. Mildažytei pasiteiravus, kaip dainininko šeima priėmė mylimąją, kuri tuo metu jau turėjo dukrą, V. Tarasovas pripažino, kad vyravo dvejopi jausmai: „Mano a. a. senelis buvo laimingas, nes jis – Violetos gerbėjas. Iš tiesų visi buvo patenkinti, net jei iš pradžių ir jautėsi nustebinti, vėliau suprato, jog tai tikra“, – pamena atlikėjas.

Dainininkė V. Tarasovienė atskleidė, kad jos motinos neišsipildžiusi svajonė – būti atlikėja. Dėl šios priežasties nuo mažens muzikuojančią dukrą matė kaip scenos žvaigždę.

E. Mildažytė laidos pabaigoje savo svečiams bei pašnekovams parodė archyvuose rastą „Dainų dainelės“ įrašą, kuriame – jaunas V. Tarasovas. Anot atlikėjo, jam patiko būti ant scenos, malonus ir žmonių dėmesys. V. Tarasovienė pakomentavo, kad „kiekvienas, lipantis ant scenos, šiek tiek narcizas.“

Rekomenduojami video