Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Už seksą automobilyje Ispanijoje laukia iki 3 tūkst. eurų bauda

Porelėms, nusprendusioms pasimėgauti intymumu automobilyje Ispanijoje, ateina sunkios dienos – vietos valdžia planuoja didinti baudas už seksą automobilyje. Jei projektas bus patvirtintas, baudos sieks nuo 750 iki 3 tūkst. eurų.

Pagal šiuo metu galiojančius įstatymus, tokia „pramoga“ Ispanijoje yra gan pigi. Policija, daugiausia, gali skirti 100 eurų baudą, net ir tuo atveju, jei porelė nusprendžia pasimėgauti gyvenimu bendrojo naudojimo keliuose vykstant eismui. Ir už tai net negalima skirti baudos taškų.

Kadangi baudos – gan simboliškos, šalyje įvyksta vis daugiau eismo įvykių, kurių kaltininkai – aistros apimtos porelės. Pastebėta, kad dėl jų kaltės dažniausiai nukenčia pėstieji ir kiti eismo dalyviai. Žadama, kad baudos už seksą automobilyje bus skiriamos net tada, jei variklis bus išjungtas. Tiesa, tik tokiu atveju, jei mylimasi bus viešoje vietoje.

Tai, kad seksas automobilyje tampa vis labiau įprastas dalykas, neseniai išsiaiškino apklausą atlikę prancūzai. Jie nustatė, kad 76 proc. automobilistų bent kartą gyvenime yra mylėjęsi transporto priemonėse.

 

Rekomenduojami video