Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Trumpas: Kanye Westo siekis tapti prezidentu labai įdomus

JAV prezidentas Donaldas Trumpas antradienį sakė, kad reperio Kanye Westo pareikšti ketinimai siekti prezidento posto yra „labai įdomūs“.

Reaguodamas į K. Westo pareiškimą, kad jis rinkimuose varžysis su D. Trumpu, kuriam anksčiau reikšdavo paramą, dabartinis Baltųjų rūmų šeimininkas žurnalistams pasakė: „Jis gali.“ 43 metų reperio tviterio žinute, kad jis sieks aukščiausio šalies posto, buvo pasidalyta pusę milijono kartų, ji sulaukė milijono patiktukų.

„Jei jis taip padarytų, jam reiktų vertinti tai kaip bandymą dėl to, kas bus po ketverių metų“, – sakė D. Trumpas ir pažymėjo, kad K. Westui jau gali būti per vėlu užsiregistruoti kai kuriose valstijose ir kad jam trūksta infrastruktūros prezidentinei kampanijai.

K. Westas, kuris 2018 metais Ovaliajame kabinete susitiko su D. Trumpu ir nešiojo prezidento skiriamuoju ženklu tapusią raudoną beisbolo kepuraitę su užrašu „Padaryk Ameriką vėl didžią“, apie ketinimus dalyvauti rinkimuose paskelbė šeštadienį, šaliai švenčiant Nepriklausomybės dieną.

 „Atėjo metas įgyvendinti Amerikos pažadą, pasitikint Dievu, suvienijant savo vizijas ir kuriant savo ateitį. Aš kandidatuoju į JAV prezidento postą! #2020VISION“, – tviteryje rašė muzikos ir mados magnatas. Likus keturiems mėnesiams iki lapkritį numatytų rinkimų, reperis nepranešė daugiau informacijos apie planuojamą rinkimų kampaniją.

Rekomenduojami video