Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Tribunolo nesulaukė: Donbase susprogdintas žinomas teroristas

Nepripažintos „Donecko liaudies respublikos“ teroristas Michailas Tolstychas, geriau žinomas „Givio“ pravarde, šiandien buvo nužudytas Makejevkoje, praneša rbc.ru. Propagandinis Rusijos leidinys „Life“ skelbia, kad „Givis“ buvo susprogdintas savo kabinete.

Šaltinių teigimu, į smogikų vado kabinetą buvo paleistas „Šmel“ (liet. Kamanė) užtaisas.

Sprogimas sukėlė gaisrą. Šis veikėjas pagarsėjo ne tiek savo vadovavimu mūšio lauke, tačiau visą pasaulį sukrėtusiu žiauriu elgesiu su Ukrainos kariuomenės belaisviais.

Būtent „Givis“ ir „Motorola“ buvo žymiausi smogikų veidai Donbase. Juos dažnai rodė ir kalbino propagandiniai Rusijos leidiniai. Arsenas Pavlovas „Motorola“ buvo susprogdintas savo namų lifte praėjusių metų spalį.

Anot vietos statytinės valdžios, sprogimo priežastis – teroro išpuolis. Tačiau per visus šių marionetinių Kremliaus pseudovalstybių gyvavimo kelerius metus sprogdinami ar kitaip buvo sunaikinti dešimtys buvusių karo lauko vadų ar smogikų lyderių.

Vietos teisėsauga kol kas neištyrė nė vieno rezonansinio nužudymo bylos. Dažniausiai yra tiesiog apkaltinama Ukraina, tačiau ekspertai pažymi, kad Donbase gali veikti Rusijos spec. tarnybos ar įtakos ir pinigų dalybas vykdo vietinės banditų grupuotės.

Rekomenduojami video