Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
TOP 10 įdomių faktų apie laidą „Labas rytas, Lietuva“, kurių veikiausiai dar nežinote

Pirmoji Lietuvoje ir šiuo metu vienintelė ryto informacinė pramoginė laida „Labas rytas, Lietuva“ ketvirtadienį švenčia savo trisdešimtąjį gimtadienį. Kviečiame susipažinti su linksmais šios televizijos laidos istorijos faktais.

Vedėjas Ričardas Sartatavičius, pramiegojęs ir skubėdamas į laidą, net aplamdė savo automobilį, bet į eterį suspėjo! Jis, beje, įvažiavo į bloką, saugantį Seimą nuo sovietų tankų.

„Pramiegojimų“ rekordininkai – Jogaila Morkūnas, prabudęs likus 12 minučių iki eterio, Algimanta Žukauskienė – 15, Gražina Sviderskytė – 16. Taip, tokiu ankstyvu metu (laida prasideda 6 val. ryto) kiekviena sekundė svarbi!

Laidos pašnekovai buvo ir gyvūnai: Edita Mildažytė kalbino ir saldainiais vaišino mešką, A. Žukauskienė – stirną, R. Sartatavičius – arklį. Tarp svečių yra buvę ne tik kačių ir šunų, bet ir jūrų liūtų.

LRT stop kadras

Dabartinė „Labo ryto“ vedėja Eglė Daugėlaitė gimė vos mėnesiu vėliau, negu pati laida. Sausio pradžioje jai sukaks 30.

Vedėjas rekordininkas – Ignas Krupavičius. Prie laidos vairo jis – jau dešimti metai. Tiesa, 2016-aisiais padarė pertrauką – savo noru tarnavo Lietuvos kariuomenėje. 9 mėnesius eteryje jį pakeitė Richardas Jonaitis. Antrieji ilgiausiai vedantys laidą – Modestas Naudžius, šiuo metu prodiusuojantis „Labą rytą“ ir „Labą dieną“, ir  E. Daugėlaitė, vedėjais išdirbę 5 metus.

Dabartinė laidos prodiuserė – Justė Navickaitė – neseniai pareigomis susikeitė su dabar reportere dirbančia Ieva Žigaite. Laidos komandos nariai – universalūs, prireikus gali dirbti bet kokį darbą.

Pašnekovai kartais pramiega, pamiršta apsilankymą laidoje, kiti įstringa spūstyse. Bet yra nutikę taip, kad, supainioję datas, ateina savaite anksčiau. Vietoje vieno pašnekovo vedėjams yra tekę kalbinti du iškart

Dar vienas rekordas – 32. Tiek svečių yra sudalyvavę vienoje laidoje. Nepilna sudėtimi studijoje dainavo du chorai.

Tiesioginė laida buvo vedama krentant su parašiutu iš 3 km aukščio, taip pat ant vandens (banglentės), po vandeniu, iš požeminių bunkerių, darant mankštą viešajame transporte ir stotelėse.

„Labą rytą“ yra vedę apie keturiasdešimt vedėjų, tarp jų – garsūs žurnalistai Henrikas Vaitiekūnas, Vytautas Kvietkauskas, A. Žukauskienė, Skirmantas Pabedinskas, E. Mildažytė, Andrius Tapinas, Živilė Vaškytė, Lavija Šurnaitė, M. Naudžius, Raigardas Musnickas, Jogaila Morkūnas, Gražina Sviderskytė ir daugelis kitų.

Rekomenduojami video