Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Tenerifės viešbutyje dėl koronaviruso izoliuoti 1 tūkst. turistų

Tenerifėje vienam italui buvo diagnozuotas koronavirusas Covid-19. Ispanijos žiniasklaida skelbia, kad medikas iš Italijos atostogavo Ispanijoje, Kanarų Salose. Taip pat skelbiama, kad apie 1 tūkst. žmonių buvo pritaikytos karantino priemonės.

Adechės miesto atstovai nurodė, kad karantinas paskelbtas viešbutyje „H10 Adeje Palace“. Ispanų žiniasklaida praneša, kad viešbučio teritorijos neleidžiama palikti maždaug 1 000 ten esančių turistų. Policija „uždarė“ viešbutį ir neleidžia niekam patekti į vidų ar iš jo išeiti, rašoma „Metro“.

Leidinyje pažymima, kad kol kas nepavyksta susisiekti su viešbučio valdytojais, kurie patvirtintų šią informaciją. Turistai šiuo metu yra izoliuoti ir tikrinami dėl koronaviruso.

Italų medikas yra iš Lombardijos regiono Italijoje, kur neseniai kilo Covid-19 proveržis, nuo ligos per kelias dienas mirė mažiausiai 7 žmonės. Vyras viešbutyje su žmona praleido mažiausiai 6 dienas.

Pastarąsias kelias dienas karščiavo, todėl kreipėsi į privačią kliniką. Netrukus italas buvo perkeltas į ligoninę ir izoliuotas.

Rekomenduojami video