Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Tarp D. Trumpo ir V. Putino Hamburge vyko ir antras pokalbis, apie kurį neskelbta

JAV prezidentas Donaldas Trumpas ir Rusijos vadovas Vladimiras Putinas G-20 viršūnių susitikime Hamburge po daugiau kaip dvi valandas trukusio savo oficialaus susitikimo kalbėjosi ir antrą kartą. Baltieji rūmai pranešė, kad jie kalbėjosi ir per vėliau vykusią vakarienę. Šis pranešimas Vašingtone sukėlė spėliones, apie ką buvo kalbama, kas dalyvavo pokalbyje be prezidentų ir kodėl iki šiol apie tai nebuvo paskelbta, informuoja agentūra AFP.

D. Trumpas esą per šalių lyderių vakarienę Hamburgo filharmonijoje pasišalino iš savo vietos šalia Japonijos ministro pirmininko Shinzo Abe ir vienas atsisėdo šalia V. Putino. Pokalbis, kuriame dalyvavo tik rusas vertėjas, truko apie valandą, teigiama pranešimuose. Apie jo turinį nieko nežinoma. Tai, kad pokalbyje nedalyvavo amerikietis vertėjas, gali reikšti saugumo protokolo sulaužymą.

Pokalbis buvo konfidencialus, laikraščiui „New York Times“ sakė vienas Baltųjų rūmų darbuotojas.

Kitas Baltųjų rūmų atstovas tuo tarpu tikino, kad Hamburge nebuvo „antro susitikimo“ tarp D. Trumpo ir V. Putino. Tai esą buvęs ik „trumpas pokalbis vakarienės pabaigoje“. „Užuomina, kad Baltieji rūmai mėgino nuslėpti antrąjį susitikimą, yra neteisinga, piktavališka ir absurdiška“, – pabrėžė jis.

D. Trumpas yra kritikuojamas dėl savo rinkimų štabo kontaktų su Rusija per prezidento rinkimų kampaniją.

Rekomenduojami video