Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Sveikindamas karalienę su valdymo sukaktimi, princas Charlesas gyrė žmoną

Princas Charlesas, sveikindamas savo motiną karalienę Elžbietą II su „įspūdingu“ platininiu valdymo jubiliejumi, padėkojo savo „mylimai žmonai“ – Kornvalio hercogienei, būsimajai karalienei konsortei – už jos „tvirtą paramą“.

Būsimasis sosto įpėdinis savo sveikinime akcentavo, kad karalienės „atsidavimas visų žmonių gerovei kiekvienais metais kelia vis didesnį susižavėjimą“.

Elžbieta II, kuri tapo pirmąja britų monarche istorijoje, soste praleidusia net 70 metų, pasinaudojo šia svarbia sukaktimi ir karališkuoju potvarkiu patvirtino, kad ateityje hercogienė Camilla bus tituluojama karaliene Camilla.

Žengdama šį nepaprastai svarbų žingsnį, formuojantį britų monarchijos ateitį, Elžbieta II pareiškė „nuoširdų norą“, kad Camilla būtų vadinama karaliene konsorte, kai jos sūnus Velso princas kada nors taps karaliumi.

Savo ruožtu Charlesas žinutėje, skirtoje karalienės valdymo metinėms paminėti, pabrėžė, kad ir jis, ir žmona Camilla „giliai suvokia“ šią garbę.

Karalienė Elžbieta II, kuri į sostą atsisėdo būdama vos 25-erių, jubiliejaus dieną leidžia Sandringamo dvare, prisimindama savo tėvą Jurgį VI, nuo kurio mirties ir prasidėjo jos karaliavimas.

Rekomenduojami video