Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Švedijoje vikingai aktoriai muziejaus lankytoją „pardavė į vergiją“

Pietų Švedijoje prie Hiolvikeno miesto (Skonės provincija) esančio archeologijos muziejaus lankytoją vikingai aktoriai „pardavė į vergiją“, rašo laikraštis „Sydsvenskan“.

Moteris, dirbanti ribotų fizinių ir socialinių galimybių žmonių globos namuose, atvyko su savo globotiniais į muziejų susipažinti su temine paroda „Vikingų dienos“. Netikėtai penki vyrai ją užpuolė ir užmetė tinklą. Moteris išsigando ir ėmė šaukti. Užpuolikai uždėjo savo aukai geležinę apykaklę, pririšo ją prie stulpo ir pasiūlė žiūrovams, kurių buvo apie šimtą, įsigyti vergę. Moteris taip išstovėjo 10–15 minučių, kol ją „nusipirko“ vienas iš vaidinimo žiūrovų.

Po šio incidento moteris kreipėsi į policiją.

„Pasak mačiusiųjų, vyrai muziejaus lankytojams pasakojo, kad ji yra gera vergė, moka skaniai gaminti valgį. Jie taip pat komentavo gražias jos kūno formas“, – pareiškė žurnalistams policijos atstovė Ann-Christine Sjoebeck.

Muziejaus darbuotojai informavo, kad vikingų laikų vergų prekybos sceną suvaidino atvykusios teatro trupės aktoriai. Vis dėlto policija pareikalavo, kad ateityje tokie vaidinimai vyktų įspėjus publiką.

Rekomenduojami video