Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
S. Berlusconis pasigyrė gimtadienio proga iš V. Putino gavęs 20 butelių degtinės

Keturis kartus Italijos vyriausybei vadovavęs Silvijus Berlusconis atskleidė ir toliau palaikąs gerus santykius su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu. 86-erių politikas savo partijos „Forza Italija“ parlamentarams antradienį pasigyrė gimtadienio, kurį mini rugsėjo 29 dieną, proga iš V. Putino gavęs dovanų degtinės.

„Aš šiek tiek vėl atnaujinau santykius su prezidentu V. Putinu. Jis man gimtadienio proga atsiuntė 20 butelių degtinės ir malonų laišką. Aš jam atsakiau „Lambrusco“ buteliais ir taip pat maloniu laišku“, - sakė S. Berlusconis, remiantis garso įrašu, kurį antradienį paskelbė Italijos naujienų agentūros.

Taip žiniasklaidos magnatas davė suprasti, kad po Rusijos invazijos į Ukrainą atnaujino santykius su V. Putinu. Vis dėlto S. Berlusconio patikėtiniai tai kategoriškai paneigė. „S. Berlusconis papasakojo parlamentarams seną 2008 metų istoriją“, - pabrėžė antras pagal rangą partijos narys, buvęs Europos Parlamento vadovas Antonio Tajanis, kuris įvardijamas kandidatu užimti užsienio reikalų ministro postą rinkimus laimėjusios Giorgijos Meloni vyriausybėje. Ir pats S. Berlusconis vėliau patikino tik pasakojęs „seną istoriją“.

Centristinių partijų „Azione“ ir „Italia Viva“ frakcijos vadovas Matteo Richetti S. Berlusconio žodžius pavadino „keliančiais nerimą“. Jis kritikavo, kad dvi būsimosios valdančiosios partijos „Lega“ ir „Forza Italia“ ir toliau palaiko santykius su Maskva.

Nuo pirmojo jųdviejų susitikimo G8 viršūnių susitikime 2001 metais S. Berlusconis ir V. Putinas, ankstesniais tuomečio Italijos premjero duomenimis, puoselėja „tikrą, gilią ir nuoširdžią draugystę“. 2017-aisiais S. Berlusconis skrido į Maskvą švęsti 65-ojo V. Putino gimtadienio. Po Rusijos invazijos į Ukrainą vasarį S. Berlusconis teigė esąs „labai nusivylęs“. Tačiau interviu rugsėjį jis pareiškė, kad V. Putinas „buvo priverstas“ pradėti karą.

Rekomenduojami video