Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Rusijos dronas smogė grūdų infrastruktūrai Odesos regione

Rusijos bepilotis orlaivis trečiadienį smogė Ukrainos pietinio Odesos regiono grūdų infrastruktūrai, pranešė vietos gubernatorius – tai naujausias, dar vienas smūgis nuo tada, kai žlugo susitarimas, leidžiantis saugiai gabenti grūdus per Juodąją jūrą.

„Buvo smogta gamybos ir perkrovimo kompleksams... Tarp apgadintų objektų – grūdų sandėliai“, – „Telegram“ rašė Olegas Kiperas, pridurdamas, kad civilių aukų nėra.

Oro gynybos pajėgos per ataką sunaikino devynis iranietiškus dronus „Shahed“, sakoma Ukrainos pietų karinės vadovybės pranešime.

„Priešas taikėsi į grūdų sandėlius ir gamybos bei perkrovimo kompleksą prie Dunojaus, – sakoma pranešime. – Sandėlyje kilo gaisras, ugnis buvo greitai lokalizuota. Ugniagesiai tęsia darbą“.

Nuo tada, kai pasitraukė iš Jungtinių Tautų tarpininkaujamo susitarimo, Maskva bombarduoja Ukrainos pietinius Odesos ir Mykolajivo regionus, kuriuose yra uostai ir infrastruktūra, gyvybiškai svarbi grūdų gabenimui.

Praėjusią savaitę pirmas civilinis krovininis laivas Juodąja jūra iš Ukrainos atplaukė į Stambulą, nepaisydamas Rusijos blokados.

Rekomenduojami video