Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Rusijoje prasideda badas? Oficialiai leista vogti grūdus iš Ukrainos

Rusijos Federacijoje, Krasnojarsko krašto teritorijoje, valdžia leido vogti grūdus iš rusų okupuotos Chersono srities dalies.

Tokį sprendimą deputatai priėmė beveik vienbalsiai per Krasnojarsko krašto įstatymų leidžiamosios asamblėjos posėdį. „Deputatai posėdyje beveik vienbalsiai pritarė sprendimui importuoti grūdus iš Chersono srities, kurį iš dalies perėmė Rusijos Federacijos ginkluotosios pajėgos“, – pažymėjo šalies agresorės departamentas. Įstatymų leidėjas tokio sprendimo būtinybę aiškino tuo, kad Rusijoje dėl sankcijų labai trūksta grūdinių kultūrų ir daržovių. „Praėjusių metų ir dabartinio Chersono regiono ūkininkų derliaus pertekliaus nusavinimas taps viena iš priemonių, padedančių smulkiajam verslui ir vartotojų kooperatyvams“, – teigiama pranešime. Kaimo reikalų ir agropramonės politikos komiteto vadovas Vladislavas Zyrjanovas teigė, kad Krasnojarsko krašto patirtis ateityje gali būti „sėkmingai“ pritaikyta ir kituose Rusijos regionuose.

Artimųjų Rytų studijų centro ekspertas ir politologas Sergejus Danilovas balandžio pabaigoje teigė, kad okupuotoje Chersono srities teritorijoje agresoriai reikalauja, kad ūkininkai didžiąją dalį būsimo derliaus jiems atiduotų nemokamai.


Rekomenduojami video