Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Roko legendos rengia „megakoncertą“

 „The Rolling Stones“, Bobas Dylanas (Bobas Dilanas), Paulas McCartney (Polas Makartnis), Neilas Youngas (Nilas Jangas), Rogeris Watersas (Rodžeris Votersas) ir „The Who“, – garsiausi rokenrolo atlikėjai – pasirodys per didžiulį festivalį spalio mėnesį, antradienį pranešė organizatoriai.

Legendiniai muzikantai dalyvaus spalio 7-9 dienomis vyksiančiame „megakoncerte“ polo lauke „Empire Polo“ Indijuje Kalifornijos dykumoje ir šį renginį muzikos mylėtojai jau vadina vienu geriausių visų laikų koncertu.

„Negaliu įsivaizduoti tokio didelio koncerto, – laikraščiui „The Los Angeles Times“ sakė talentų agentas ir buvęs renginių organizatorius Jimas Guerinotas (Džimas Džerinotas). – Neilas Youngas pradeda ir pristato Paulą McCartney – gal juokaujat? Manau, kad tai stulbinantis pasiekimas“.

Koncertų industrijos svetainės „Pollstar“ redaktorius Gary Bongiovanni (Garis Bondžovanis) AFP sakė, kad legendinių roko žvaigždžių dalyvavimas tame pačiame renginyje yra „unikali koncepcija“, kuri tikrai bus sėkminga.

„Istoriška, kad ... vos šešių svarbiausių atlikėjų per tris dienas (pasirodymas) niekada nebuvo organizuotas anksčiau , ir tai tikrai kartą gyvenime (pasitaikanti) patirtis“, – sakė jis.

„Oldčela“

Bilietai į renginį, apie kurį gandas sklandė savaites, bus pradėti pardavinėti pirmadienį ir kainuos nuo 199 iki 1 599 dolerių (nuo 173 iki 1 392 eurų), paskelbė koncerto organizatoriai „Goldenvoice“. Klientai galės nusipirkti daugiausia aštuonis bilietų komplektus į šį festivalį, pavadintą „The Desert Trip“ („Dykumos kelionė“).

„Pasirodymai prasidės nusileidus saulei, kiekvienas artistas atliks visą komplektą ir patieks tris su niekuo nepalyginamas rokenrolo naktis“, – sakoma „Goldenvoice“ interneto svetainėje.

Toje pačioje vietoje kasmet vyksta ir Koučelos muzikos festivalis, vienas pelningiausių pasaulyje ir priviliojantis dešimtis tūkstančių gerbėjų.

Pasak G.Bongiovanni, atsižvelgiant į tai, kad dauguma koncerto žiūrovų tikriausiai bus jau žilstantys muzikos gerbėjai, dauguma bilietų bus į konkrečias vietas, o ne šiaip įeiti.

Visi atlikėjai, išskyrus „The Rolling Stones“ 68 metų gitaristą Ronnie Woodą (Ronį Vudą), jau yra vyresni nei 70-ies. Jie vis dar aktyviai koncertuoja ir surenka dideles auditorijas, trokštančias pasižiūrėti į juos dėl nostalgiškų priežasčių.

Koncerto organizatoriai sako, kad koncertą spalio 7 dieną pradės B.Dylanas ir „The Rolling Stones“, spalio 8-ąją koncertuos N.Youngas ir P.McCartney, o spalio 9-ąją – „The Who“ ir R.Watersas.

Šis festivalis gali tapti paskutiniu pasirodymu grupei „The Who“, kurios nariai yra užsiminę, kad netrukus išeis į „pensiją“.

Gegužės mėnesį grupė turėjo baigti savo gastroles, bet jau pridėjo kelias datas birželį, kai pasirodys festivaliuose Europoje.

„The Who“ lyderis Rogeris Daltrey (Rodžeris Daltris) spalio „megakoncerto“ atlikėjų sudėtį pavadino „puikiausiomis mūsų eros liekanomis“.

„Tai tikrai nuostabu. Nuostabu, kad mes vis dar čia“, – sakė jis BBC praėjusį mėnesį, kai pasklido gandas apie tokį koncertą.

Šešių Rokenrolo šlovės muziejaus narių „megašou“ iškart sukėlė sujudimą socialinėje žiniasklaidoje, kur daugelis būsimą koncertą vadina „Oldčela“ („Oldchella“).

Vienoje ironiškoje žinutėje „Twitter“ koncertas buvo pavadintas „Dykumos kelionė ir kritimas: lūžusio klubo gastrolės“ (Desert Trip and Fall: The Broken Hip Tour).

Rekomenduojami video