Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Prisimenate saulę iš „Teletabių“? Nustebsite, kaip ji atrodo dabar

Jeigu jūs ar jūsų vaikai kada nors žiūrėjote „Teletabius“, tuomet tikrai prisiminsite krykštaujančią mergaitę saulės viduryje, su kuria prasidėdavo kiekviena nauja serija.

Galbūt nustebsite, tačiau „Teletabiuose“ saulę vaidinusi linksma televizijos mergaitė dabar yra suaugusi moteris. Jess Smith, kuriai dabar jau yra 27-eri, pirmą kartą savo tapatybę atskleidė 2014 metais ir prisipažino, kad ji yra būtent tas besišypsantis vaikas saulės viduryje laidoje „Teletabiai“.

 Šio fakto atskleidimo istorija – ne ką mažiau nuotaikinga nei pati Jess šypsena „Teletabių“ laidoje.

Pasirodo, kad būdama studentė mergina su draugais žaidė žaidimą. Jo metu reikėjo pasakyti faktą, kurio apie tave nežino niekas kitas. Štai tuomet mergina ir prisipažino, kad ji dar kūdikystėje filmavosi „Teletabiuose“, rašo thesun.co.uk.

Dar 2014-aisiais mergina šį faktą ryžosi atskleisti ir viešai internete, savo „Facebook“ bei „Instagram“ profiliuose. Čia ji pasidalino savo vaikystės nuotraukomis ir akimirkomis iš 20-ojo jubiliejaus „Teletabių” žvaigždžių susitikimo. Socialiniuose tinkluose ji rašė: „Neseniai atšvenčiau savo devynioliktąjį gimtadienį ir po ilgų apsvarstymų nusprendžiau, kad vieną dalyką reikia atskleisti visiems. Anksčiau tai slėpiau, tačiau universiteto draugai mane įtikino apie tai prabilti garsiai. Labai džiaugiuosi, kad jie man suteikė tiek pasitikėjimo savimi. Aš esu saulė iš „Teletabių“!

Girdėdavau nemažai gandų, kai kiti žmonės pasakodavo, kad kūdikystėje jie vaidino „Teletabių saulę“, bet iš tiesų tik aš galiu papasakoti tikrąją istoriją.“

Gavo 250 svarų ir dėžę žaislų

Mergina taip pat šmaikštaudama pridūrė, kad ji nė neįsivaizduoja, kodėl kūrėjai tuomet pasirinko būtent ją. „Prisimenu, kaip vaikystėje žiūrėdavau „Teletabius“ ir kartu juokdavausi su saule. Tik paaugusi supratau, kad ten iš tiesų buvau aš“, – juokėsi mergina. Jess kūdikystėje pastebėjo laidos sveikatos specialistas, kurio „Teletabių“ kūrėjai paprašė surasti plačiai besišypsantį vaiką. Kai Jess buvo atrinkta filmuotis „Teletabių“ laidoje, mergytė būdavo pasodinama ant kėdės ir filmuodavosi žiūrint žemyn. Tarsi ji tikrai būtų saulė dangaus viršuje. Tuo tarpu jos tėtis Billas mergytę juokindavo už kameros laikydamas žaislinį meškiną.

 Už visą filmavimą Jess buvo atsilyginta vos 250 svarų alga ir dėže žaislų. Tačiau tiek mergaitei, tiek tėvams toks atlygis pasirodė pakankamas, mat nei ji pati, nei jos tėvai nemanė, kad laida sulauks tokio didžiulio populiarumo visame pasaulyje. „Tai buvo kitokia patirtis, tačiau mes tikrai nesitikėjome, kad ši laida išaugs į tokį milžinišką fenomeną“, – pasakojo merginos mama Anji.

Rekomenduojami video