Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Princas Williamas su žmona vizitą Indijoje baigė aplankydamas Tadž Mahalą

Savo vizitą Indijoje ir Butane Didžiosios Britanijos princas Williamas su žmona Kate šeštadienį baigė prie Tadž Mahalo, kuris turi simbolinę reikšmę Britanijos karališkajai šeimai.

Kai velionė princesė Diana 1992 metais prie šio paminklo tragiškai meilei buvo nufotografuota viena, nuotrauka žiniasklaidoje sukėlė įvairių spėlionių ir vėliau tapo jos žlugusios santuokos simboliu.

Likus kelioms minutėms iki Williamo ir Kate vizito turistai buvo išprašyti iš Tadž Mahalo. Čia taip pat buvo sustiprintas saugumas. Pora atskrido į Agrą privačiu lėktuvu ir iki Tadž Mahalo vyko išpuoštomis gatvėmis.

Žymiausias Indijos objektas turi ypatingą prasmę jauniesiems Britanijos karališkosios šeimos atstovams: princas Williamas, kaip skelbiama, yra „be galo laimingas“ galėjęs apsilankyti vietoje, kurioje jo mamos atminimas yra toks gyvas.

Kadangi oro temperatūra Agroje gerokai pakilo, darbuotojai vadinamąjį „Dianos suolelį“ purškė lediniu vandeniu, kad sėdėdami ant jo galėtų nusifotografuoti princas Williamas ir jo žmona.

„Tai graži vieta su nuostabiais piešiniais viduje“, – po maždaug pusvalandžio praleisto mauzoliejuje žurnalistams sakė princas Williamas.

Kembridžo kunigaikštienė pridūrė, kad buvo „be galo nuostabu išgirsti šio pastato romantišką istoriją bei susipažinti su šia gražia architektūra“.

Socialiniame tinkle „Twitter“ Kensingtono rūmai vėliau pranešė, kad „Jų Didenybės nori padėkoti Indijos žmonėms už jų svetingumą ir šilumą“.

Šioje vietoje britų karališkoji pora užbaigė savaitę trukusį vizitą, kurio metu, be kita ko, maitino raganosiukus Indijos šiaurės rytiniame Asamo mieste, taip pat kopė į Butano kalnuose stūksantį vienuolyną.

Rekomenduojami video