Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Princas Harry susirado pirmąjį darbą savo gyvenime

Karališkųjų pareigų atsisakęs princas Harris susirado pirmąjį darbą savo gyvenime. Sasekso kunigaikštis prisijungė prie amerikiečių įmonės, kuri rūpinasi psichologine žmonių sveikata ir teikia jiems konsultacijas. Tad nuo šiol princas turi vadovą ir už darbą, žinoma, gaus atlyginimą.

Po sensacingo, pasaulį sudrebinusio princo Harrio ir jo žmonos Meghan Markle interviu apie pasitraukimą iš karališkosios šeimynos, princas dar vienu žingsniu arčiau paprastų žmonių. Jis įsidarbino amerikiečių startuolyje „BetterUp“. Įmonė teikia ugdomojo vadovavimo, vadinamojo koučingo, paslaugas ir padeda žmonėms spręsti psichologines problemas. Įmonės vadovas princą Harry įdarbino praėjus metams po jų pažinties. Jis sako, kad princas – geras pavyzdys visiems pagalbos ieškantiems klientams.

„Įspūdinga yra tai, kad mes visi stebėjome jį augantį. Jo gyvenimas buvo apipintas istorijomis ir jam teko įdėti daug pastangų, kad pasiektų asmeninį augimą, tobulėjimą ir pokytį. Tai atsispindi bendraujant su juo. Norime tokių pokyčių visiems savo klientams“, – sako įmonės vadovas Alexi Robichaux. Princas Harris gavo kiek neįprastas pareigas – jis tapo pirmuoju įmonės poveikio skyriaus vadovu. Kai bus galima, jis dalį laiko praleis įmonės biure San Franciske, kur vykdys labdaringą veiklą, kurs paslaugų ir produktų strategijas, viešai agituos skirti daugiau dėmesio psichologinėms problemoms. Tiesa, koks princo atlyginimas, žino tik jis pats. „Vienas įspūdingiausių dalykų yra tai, kad jam patinka, kai į jį kreipiasi tiesiog „Harry“. Jis yra kolega, partneris, taigi ir vadiname jį Harriu. Ir, jei atvirai, tai – neįtikėtina. Susėdi su juo, o jis toks paprastas. Žinoma, jis formalus ir orus, bet kartu labai nuoširdus, nuolankus, net kuklus“, – A. Robichaux. Dabar princas Harry ir Meghan Markle gyvena Kalifornijoje ir, kaip sakė garsiajame interviu Ophrai Winfrey, išsilaiko iš princesės Dianos palikimo.Rekomenduojami video