Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Prancūzijoje už grotų pasiųsta sutuoktinių pora, apsimetusi Paryžiaus ir Nicos išpuolių aukomis

Prancūzijos Graso miesto teismas skyrė laisvės atėmimo bausmes prancūzų sutuoktinių porai, kuri apsimetė kruvinų išpuolių Paryžiuje auka ir pasinaudojo 60 000 eurų kompensacija. Vyras dėl sukčiavimo už grotų praleis šešerius metus, moteris - trejus, informuoja agentūra „Reuters".

Gynybos tikinimu, pora per Paryžiaus išpuolius buvo netoli „Stade de France" stadiono sostinėje. Tačiau paaiškėjo, kad iš tikrųjų sutuoktiniai tuo metu buvo už 900 km nuo Paryžiaus - Aru Prancūzijos Rivjeroje. Tai patvirtino poros telefonų išklotinės.

Abu nuteistieji pasinaudojo fondo, skirto teroro aukoms, išmokomis. Pinigus pora išleido abiem savo vaikams, be kita ko, pirko kelis automobilius.

Laikraščio „Le Figaro" duomenimis, sukčiai buvo išaiškinti, kai dar kartą mėgino apsimesti aukomis. Jie tvirtino buvę ir išpuolių vietoje Nicoje liepos 14-ąją ir paprašė dar vienos kompensacijos.

Islamistai per išpuolių seriją 2015 metų lapkričio 13-ąją Prancūzijos sostinėje nužudė 130 žmonių, šimtai buvo sužeisti. Nicoje 2016-ųjų liepos 14-ąją nusikaltėlis traiškė žmones sunkvežimiu promenadoje - tada žuvo mažiausiai 86 asmenys, daugiau kaip 300 buvo sužeisti.

Rekomenduojami video