Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Prancūzija: sankcijų Rusijai panaikinimas grėstų neigiamomis pasekmėmis

Prancūzijos užsienio reikalų ministras Žanas Markas Ero (Jean-Marc Ayrault) antradienį sakė, kad Europos Sąjungos (ES) sankcijų Rusijai panaikinimas susilpnintų pastangas išspręsti Ukrainos konfliktą ir pergalė atitektų Maskvai, skelbia naujienų agentūra "Reuters".

"Tai susilpnintų siekį išspręsti konfliktą ir būtų pergalė tiems, kurie į pavojų pastatė šalies saugumą", - agentūrai "Reuters" prieš pokalbius Minske su Rusijos, Ukrainos, Prancūzijos ir Vokietijos atstovais dėl paliaubų susitarimo įgyvendinimo Rytų Ukrainoje sakė Prancūzijos užsienio reikalų ministras.

Prancūzijoje pasigirdus raginimams atšaukti Rusijai sankcijas, kuriuos pareiškė konservatorius Fransua Fijonas (Francois Fillon), ministras Ž. M. Ero sakė, kad toks žingsnis prilygtų pasidavimui Maskvai. F. Fijonas sekmadienį Prancūzijoje įvykusiame antrajame pirminių rinkimų ture įtikinamai įveikė savo varžovą Aleną Žiupė (Alain Juppe) ir tapo dešiniųjų kandidatu į šios šalies prezidentus.

"Minsko susitarimų atsisakymas būtų klaida mūsų strateginiams interesams", - pridūrė užsienio reikalų ministras Ž. M. Ero.

Rekomenduojami video