Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Prancūzija imasi Rusijos karo nusikaltimų Sirijoje

Prancūzijos užsienio reikalų ministras Jean-Marcas Ayraultas pirmadienį radijui „France Inter Radio“ pareiškė, kad kreipsis į Tarptautinį teismą su prašymu ištirti galimus Rusijos karo nusikaltimus Sirijoje, praneša „Reuters“.

„Mes nesutinkame su tuo, ką daro Rusija, suduodama oro smūgius Alepo miestui. Prancūzija kaip niekad anksčiau veržiasi išsaugoti Alepo gyventojus,“ – pareiškė prancūzų ministras. Jis taip pat pareiškė, kad Prancūzijos prezidentas Francois Hollande’as atkreips dėmesį į situaciją Alepe, kai bus sprendžiami galimo susitikimo su Rusijos lyderiu Vladimiru Putinu klausimai Paryžiuje spalio 19-ąją.

„Jeigu prezidentas nuspręs (susitikti su V. Putinu), tai nebus draugiškas pasikalbėjimas,“ – pridūrė jis. Išvakarėse, spalio 9-ąją, F. Hollande’as pareiškė, kad kol kas abejoja, ar jam derėtų priimti V. Putina šio vizito Paryžiuje metu spalio 19-ąją. Tačiau Kremliuje kol kas nieko apie tai oficialiai nežino – tikinama, kad susitikimas įvyks taip, kaip planuota iš anksto. Praėjusią savaitę JAV valstybės departamento vadas Johnas Kerry pareiškė, kad Rusijos ir Sirijos valdžios veiksmai turi būti ištirti kaip karo nusikaltimai.

Rekomenduojami video