Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Prakalbo rusų droną su stiklainiu numušusi Olena: „Tai buvo pomidorai su slyvomis“

Pranešama, kad Ukrainą niokojant raketoms ir sviediniams, viena už laisvę pasisakanti pilietė, pastebėjusi prie jos buto sklandantį įtartiną droną, numušė jį su stiklainiu konservuotų pomidorų.

Milijonai civilių Ukrainos gyventojų pabėgo iš šalies po Vladimiro Putino pajėgų įsiveržimo prieš daugiau nei savaitę, tačiau kiti nusprendė pasilikti – arba kovoti prieš sunkiai ginkluotą Rusijos armiją, arba padėti kitiems, kurie negali išvykti, teikdami medicininę ir kitokią pagalbą.

Droną sunaikino

 Pranešama, kad viena drąsi pilietė buvo paskelbta didvyre, kai numušė droną su stiklainiu konservuotų pomidorų ir slyvų. Ukrainos naujienų svetainė Liga.net pasikalbėjo su moterimi, vardu Olena, kuri priklauso prieš Rusiją nusiteikusiai grupei, rašo mirror.co.uk.

 Liga.net ji pasakojo, kad staiga pamatė droną rūkydama savo buto Kyjive balkone, tačiau drono niekada nėra mačiusi akyse. „Mačiau, kad kažkas lėtai skrenda. Iš pradžių maniau, kad sužeista varna. Tada išgirdau zvimbimą“, – pasakojo Olena. REKLAMA Siekdama sustabdyti prietaisą, ji išmetė po kėde laikomą stiklainį konservuotų pomidorų ir slyvų, jei jis šautų į ją: „Bute būtų kažkas tinkamesnio paleisti į priešo įrenginį“, – kalbėjo moteris, tačiau sakė neturėjusi laiko bėgti ieškoti ko kito, todėl griebė stiklainį konservuotų pomidorų.

 „Turbūt iš baimės. Nes aš išsigandau. O kas, jei iš ten pradės šaudyti į mane! Kaip gaila tų pomidorų... Nežinau, iš kur atkeliavo pasakos apie agurkus. Tai buvo pomidorai su slyvomis, mano mėgstamiausi. Litrinis stiklainis.“ Neįtikėtina, tačiau jai pavyko droną numušti ir taip gimė legenda, nes socialiniuose tinkluose pasklido gandas, teigiantis, kad ji neutralizavo įrenginį stiklainiu agurkų.

 Olena su vyru droną sutrypė į šimtus dalelių ir likučius išmetė į skirtingus konteinerius, jeigu įrenginys būtų atsektas. „Aš nesuprantu šitos elektronikos, gal įrašo, seka“, – pridūrė ji. Jie taip pat surinko stiklo šukes, kad kaimynų šunys nerizikuotų susipjaustyti letenas.

 Ukrainos palikti nežada Ji sakė mananti, kad prietaisą valdė okupantai, ieškantys tuščių butų, į kuriuos galėtų patekti ir juos apvogti, bet juos atbaidė kaimynė.

 „Jie jau buvo prie mūsų namo įėjimo. Kaimynė pastebėjo įtartinus jaunuolis, o kai pradėjo garsiai klausinėti, kas jie tokie ir iš kur atkeliavo, jie greitai pabėgo“, – Liga.net pasakojo ji.

Olena pridūrė, kad ji „akimirksniu“ nusprendė nepalikti Kyjivo po to, kai Rusija įsiveržė į šalį ir nesigaili pasilikusi su pažadu kovoti. Jos didvyriško poelgio istorija pirmoji pasidalijo Ukrainos vyriausybės patarėja Liubova Tsybulska, kuri apie incidentą paskelbė „Twitter“.

Ji rašė: „Kyjive moteris su agurkų stiklainiu iš balkono numušė rusų droną. Kaip jie tikisi užimti šią šalį?“ Taip pat paplito ir sudužusio marinuotų agurkų stiklainio nuotraukos, neva, Olenos žygdarbio įrodymas, tačiau ji pati sako, kad jokių agurkų nebuvo, o pati stiklainio nefotografavo: „Ne laikas fotografuoti.“

Jos istorija išplito, o vienas vyras atsakė: „Marinatas yra puikus probiotikas mikro skalėje ir kovos su dronais ginklas makro mastu. Nežaiskite su Ukrainos močiutėmis.“

Rekomenduojami video