Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Popiežius Pranciškus karą Ukrainoje pavadino šventvagišku

Po Mišių, kuriose Maltoje dalyvavo apie 30 000 tikinčiųjų, popiežius Pranciškus Florianos aikštėje vadovavo sekmadienio vidudienio maldai. Šios maldos proga popiežius priminė karą Ukrainoje, kurį pavadino šventvagišku.

Popiežius kreipėsi į visus, kurie prisidėjo, kad ši kelionė galėtų įvykti, ir visiems padėkojo už šiltą ir jausmingą priėmimą – Maltos prezidentui, vyriausybės nariams, Bažnyčios vyskupams, kunigams, pašvęstiesiems, Maltos ir Goco tikintiesiems, katalikams ir kitų konfesijų atstovams.

„Į Romą sugrįžtu su gražiais šių dienų įvykių ir susitikimų prisiminimais“, – pasakė Pranciškus. Jis visų prašė atminti jį savo maldose, kartu užtikrino, kad melsis už juos. „Melskimės vieni už kitus“ – pridūrė popiežius.

„Šios salos alsuoja Dievo tautos jausmu. Ir toliau tokie būkite, tačiau atmindami, kad tikėjimas auga džiaugsmo dirvoje ir kad jo stiprybė glūdi pasiaukojime kitam“, – sakė popiežius, kviesdamas, kad salų katalikai, Dievui gyvenimą paaukojusių Maltos šventųjų pavyzdžiu, būtų „šventumo kalviai“.

Atskirai kreipdamasis į Maltos jaunuolius, Pranciškus klausė, ar jie žino, kas yra gražiausia gyvenime, ir atsakė: „Džiaugsmas visiškai atsiduoti meilei, kuri padaro mus laisvus. Šis džiaugsmas turi vardą, jo vardas – Jėzus.

Linkiu, kad patirtume įsimylėjimo į Jėzų grožį; į Jėzų, gailestingumo Dievą, kuris jumis pasitiki, gyvena jūsų svajonėmis, myli jus ir niekuomet nenuvilia! Pirmyn, eikite su Jėzumi, su savo šeimomis, su visa Dievo tauta, ir neužmirškite šaknų – kalbėkite su senoliais, su savo seneliais!“

Rekomenduojami video