Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Politologas: Latvijos politinį elitą ištiko gili krizė

Latvijos politinį elitą ištiko gili krizė - tai liudija faktas, jog į valdžią pretenduojanti partija daro tiek daug klaidų, trečiadienį pareiškė politologas, Latvijos universiteto profesorius Juris Rozenvaldas.

„Visa, ką žmonės pastaruoju metu kalba apie partiją „Vienybė“, liudija viena - mūsų šalis išgyvena gilią politinio elito krizę, kai į valdžią pretenduojanti partija padaro tiek daug klaidų per tokį trumpą laiką“, - sakė jis interviu Latvijos televizijos laidai „Ryto panorama“.

„Tai ir partijos suvažiavimas, kuriame svarstyti ne iš principo svarbūs klausimai, o visuotinė draugystė. Po to premjerė bėga pas prezidentą ir pareiškia apie atsistatydinimą. Galiausiai - maniakinis noras bet kokia kaina kandidate į premjerus iškelti (Solvitą) Abuoltinią“, - sakė J.Rozenvaldas.

Pasak politologo, tai kelia klausimą - kokie yra partijos lyderės ir pačios partijos interesai.

„Galima daryti išvadą, noras iškelti S.Abuoltinios kandidatūrą kenkia „Vienybei“ ir tokiu būdu yra žalingas apskritai“, - aiškino jis.

Tiesa, pasak J.Rozenvaldo, Latvijai tai gana įprastas procesas, išskyrus tai, kad vyriausybė žlugo ne dėl to, kad kažką surezgė opozicija ar valdančiosios koalicijos partneriai nesugebėjo dėl kažko susitarti, o todėl, kad nesutarimų esama į valdžią pretenduojančios partijos viduje.

Rekomenduojami video