Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Policija ieško vyrų, vienoje Australijos mokyklų palikusių tris krokodilus

Australijos policija ieško keturių vyrų, palikusių tris dėl prastos mitybos nusilpusius krokodilus vienoje šalies mokykloje. Jie tai padarė po to, kai norėdami pavogti kompiuterinę įrangą įsilaužė į šią švietimo įstaigą, praneša „Reuters“.

Australijos Šiaurinės teritorijos policijos teigimu, vyrai įsilaužė į Taminmino koledžą Hamti Dū miestelyje, esančiame už 40 kilometrų į pietus nuo Darvino miesto, sekmadienį rytą. Prieš užeidami į pastatą, jie pro išdaužtą langą į vidų įstūmė krokodilus.

Policijos išplatintuose vaizdo stebėjimo kamerų įrašuose matoma, kaip prieš pabėgdami vyrai pagriebė kompiuterio monitorių.

Parkų ir laukinės gamtos prižiūrėtojų teigimu, ropliai, kurių nasrai buvo suklijuoti lipnia juosta, tikriausiai buvo paimti iš netoliese esančios krokodilų fermos. Tačiau tikimybė, kad jie išgyvens, yra nedidelė, nes jų būklė labai prasta.

„Iš jų liko tik oda ir kaulai, visai nedaug masės. Jie buvo labai ramūs ir sugauti juos buvo labai lengva“, – ABC radijui teigė prižiūrėtojas Luke`as McLarenas.

„Išsiaiškinsime, iš kurios fermos jie buvo paimti, ir mėginsime juos nugabenti atgal. Tačiau, turint omenyje jų būklę, gali būti, kad juos teks sunaikinti“, – pridūrė jis.

Rekomenduojami video