Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Po trijų savaičių tylos rado laiko atsiimti krūvą pinigų

Net trys savaitės. Būtent tiek laiko praėjo nuo tos akimirkos, kai buvusi buhalterė sužinojo, kad būtent ji laimėjo „Teleloto“ Aukso puodą – 300 584 Eur, rašoma pranešime spaudai.

Laimingoji, kone trečdalio milijono eurų savininkė, pasirodė loterijos centriniame biure Vilniuje beveik po mėnesio dėl neįprastos priežasties.

„Laukiau, kol galės kažkas iš vaikų mane atvežti į Vilnių“, – sakė žaidėja iš Lazdijų raj. „Buvau rami, juk žinojau, kad pinigai tikrai niekur nedings“, – linksmai kalbėjo ji.

Iš parduotuvės be bilieto neišeina

Moteris prisipažino, kad bilietus visą laiką perka pati sau, iškart nuėjusi į parduotuvę. „Dažnai perku ir nuvykusi į kitą miestą. Su vyru gyvename Lazdijų rajone, o šį laimingą – vertą beveik trečdalio milijono eurų – bilietą įsigijau pačiame Lazdijų mieste“, – pasakojo laimėtoja.

Apie didelį piniginį laimėjimą moteris sužinojo žiūrėdama laidą. „Reagavau labai ramiai, šaukti tikrai nepradėjau, vyras gulėjo kitame kambaryje, tad jam apie laimėjimą pasakiau jau tik tuo įsitikinusi“, – pasakojo žaidėja, iškart skambinusi dukrai ir kitą rytą bilietą dar kelissyk tikrinusi internete, kol patikėjo savo sėkme. Beje, dar pavasarį ji šnekėjo su dukromis, kad būtų gerai laimėti automobilį. „Tačiau aš pasakiau – laimėsiu Aukso puodą!” – juokėsi moteris, kurios žodžiai virto realybe.

Gyvenime visada sekėsi

Senjorė iš Lazdijų raj. yra dirbusi ne vieną darbą: buvo ir buhalterė, ir pardavėja. „Niekada gyvenime neieškojau darbo, jis pats ateidavo pas mane. Kaip ir visi kiti dalykai“, – linksmai teigė žaidėja.

Moteris prisipažino, kad jai visą laiką sekėsi, ką norėdavo – tą gaudavo. „Ir dabar viskas gerai: nesiskundžiu nei vaikais, nei žentais, nei anūkais. Svarbiausia, kad būtų sveikatos“, – kalbėjo laimėtoja. Būtent sveikatai ir bus skiriama dalis pinigų. „Žinoma, dar atiteks ir vaikams, taip pat namo apšiltinimui“, – svarstė žaidėja.

Rekomenduojami video