Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
„Pink Floyd“ įrašė solidarumo su Ukraina dainą

Britų roko grupė „Pink Floyd“ po dešimtmečių išleidžia naują dainą. Tai solidarumo su Ukraina kūrinys „Hey Hey Rise Up“. Gautos lėšos atiteks žmonėms Ukrainoje.

Grupės duomenimis, tai pirmas kartas per beveik 30 metų, kai atlikėjai susibūrė, kad įrašytų naują dainą. Ji turėtų pasirodyti šį penktadienį (balandžio 8 d.).

Dainoje girdimas ukrainiečių atlikėjas Andrijus Chlyvniukas iš grupės „Boombox“, kuris šiuo metu Kyjive gydosi granatų skeveldrų paliktus sužalojimus. Jo eilutės paimtos iš daug kartų instagrame vasario pabaigoje peržiūrėto įrašo, kuriame Andrijus vienoje Kyjivo aikščių dainuoja ukrainietišką protesto dainą.

Pastarąjį kartą „Pink Floyd“ kartu įrašinėjo muziką 1994 metais pasirodžiusiam albumui „The Division Bell“. Naujos dainos įrašyme praėjusį trečiadienį dalyvavo solistas ir gitaristas Davidas Gilmouras, taip pat bosistas Guy Prattas ir klavišininkas Nitinas Sawhney‘is.

D. Gilmouras, kuris turi ukrainiečių giminaičių, kurdamas dainą palaikė kontaktą su A. Chlyvniuku. Jis sakė: „Aš jam telefonu pagrojau dainos fragmentus, ir jis man davė savo sutikimą. Mes abu tikimės, kad kada nors ateityje gyvai ką nors nuveiksime“.

Rekomenduojami video