Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Pasaulis margas

Traškūs alimentai

Padujos miesto (Italija) teismas pripažino čia gyvenančio vyro, kurio pavardė neskelbiama, teisę mokėti alimentus savo žmonai ne pinigais, o... picomis. Alimentų iš buvusio sutuoktinio, įkopusio į šeštą dešimtį, pareikalavo viena Padujos gyventoja, auginanti jųdviejų dukterį. Atsakovas paprašė teismo išnagrinėti galimybę mokėti priteistus alimentus ne pinigais, nes jo atlyginimas esą yra per mažas.

Iškart po skyrybų abu buvę sutuoktiniai susitarė, kad vyras kiekvieną mėnesį mokės po 300 eurų dukrai išlaikyti. Tačiau vėliau, nebegalėdamas išsiversti iš nedidelio atlyginimo, jis pradėjo siųsti savo dukters mamai paties iškeptas picas. Vyras dirba profesionaliu picų kepėju, todėl nusprendė kiekvieną mėnesį už 300 eurų iškepti dukrai picų. Tokiais alimentais nepatenkinta buvusi jo žmona padavė jį į teismą, tačiau teisėja Chiara Bitozzi nusprendė patenkinti picų kepėjo prašymą.

Scanpix nuotr.

Šeimos narys

Rusijoje gyvenantis rudasis lokys Stepanas pagaliau susilaukė taptautinio dėmesio: neseniai Anglijos spauda savo skaitytojams papasakojo apie 2,2 m ūgio ir 300 kg svorio šleivakojį, gyvenantį Svetlanos ir Jurijaus Pantelejenkų šeimoje. Abu jie – cirko dresuotojai. Prieš 18 metų jie nusipirko iš medžiotojų miške rastą 3 mėnesių lokiuką. Jis buvo likęs be motinos ir atrodė labai nusilpęs. Vyras ir žmona jį išslaugė ir pasiėmė gyventi į savo namus.

Pasak specialistų, Stepanas turbūt yra vienintelis Rusijoje toks prieraišus lokys: per visą laiką, kai gyvena Pantelejenkų namuose (jam pastatytas atskiras namelis su baseinu), jis nė karto neparodė jokių agresyvumo ženklų. Stepanas mėgsta su Svetlana ir Jurijumi žaisti kamuoliu, kartu žiūrėti televizorių ir ypač – glėbesčiuotis. Kasdien jis suėda 25 kg žuvies, daržovių ir kiaušinių. Stepanas – ne veltėdis: jis dažnai fotografuojasi reklamoms, filmuojasi įvairiuose filmuose ir, suprantama, dalyvauja cirko pasirodymuose, gerokai prisidėdamas prie šeimos biudžeto.

Scanpix nuotr.

Paaukojo dantis

Ko tik nepadarysi norėdamas išgarsėti: Indijos gyventojas Haras Parkashas Rishis nusprendė likti be dantų, kad tik galėtų dar kartą patekti į Guinnesso pasaulio rekordų knygą. Dantys jam trukdė vienu metu į burną įsikišti 500 gėrimų šiaudelių ir daugiau nei 50 degančių žvakių. Pasak Indijos spaudos, H.P.Rishis yra tiesiog apsėstas manijos siekti vis naujų keisčiausių pasaulio rekordų. Nors į Guinnesso rekordų knygą jis įrašytas daugiau nei 20 kartų, jam to vis dar per maža.

74 metų vyras pirmą kartą į šią rekordų knygą pateko 1990 m., kai su draugais be pertraukos važinėjo motoroleriais 1 001 valandą. Išvydęs savo pavardę rekordų knygoje, H.P.Rishis „užsikabino“: nauji jo rekordai sekė vienas kitą. Jis dar labiau išgarsėjo, kai pristatė picą iš Naujojo Delio į San Franciską, mažiau nei per 4 min. prarijo kečupo butelio turinį, papuošė savo kūną beveik 400 tatuiruočių, kuriose vaizduojamos istorinės valstybių vėliavos.

Scanpix nuotr.

Geležinė močiutė

Žemosios Saksonijos žemėje šiaurinėje Vokietijos dalyje viena 91 metų pensininkė tik per stebuklą išvengė mirties po traukinio ratais. Dideliu greičiu atidundantis ekspresas paliko jai vos kelias akimirkas apsispręsti, ką daryti: bandyti atšokti šalin ar atsisveikinti su gyvenimu. Ji pasirinko trečiąjį variantą – krito tarp bėgių ir kaip galėdama labiau prisispaudė prie žemės.

Traukinys pralėkė virš jos nė kiek nesužalojęs. Pranešama, kad pensininkė, stumdama priešais save vaikštynę su ratukais, ėjo per Langvedelo geležinkelio stoties kelių perėją. Ji judėjo per lėtai, kad spėtų laiku pasitraukti. Tačiau sprendimas kristi tarp bėgių buvo teisingas. Pasak policijos pareigūnų, paprastai tokiais atvejais neįmanoma išvengti sunkių sužalojimų ar mirties, nes dažniausiai gulinčiųjų drabužius užkabina riedmenų detalės. Laimei, močiutės angelas sargas buvo labai atidus.

Scanpix nuotr.

Kasų virtuozės

24 metų norvegė Linda Sonvis Bech ir jos 14-metė sesuo Mia Charlotte garsėja kaip kasų pynimo virtuozės. Jų supintos kasos atrodo kaip tikri meno kūriniai. Seserų paskyrą socialiniame tinkle „Instagram“, kurioje jos skelbia vis naujas savo supintų kasų nuotraukas, nuolat skaito daugiau nei 206 tūkst. žmonių.

Pasak merginų, neįprastos formos kasas jos pradėjo pinti prieš penkerius metus, peržiūrėjusios daugybę internete paskelbtų vaizdo įrašų. Į plaukus jos dažnai mėgsta įpinti įvairių papuošalų – gėlių, jūros kriauklelių, juostų ir pan. Pasak vyresniosios sesers, nors daugelis merginų moka pinti kasas, jas šis pomėgis tiesiog užbūrė. Viena Norvegijos leidykla jau išleido seserų knygą apie „pasakiškas“ kasas, kurioje pateikiama daugybė patarimų, kaip nupinti meno kūrinį primenančią kasą.

Scanpix nuotr.

Rekomenduojami video