Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Pasaulis margas

Tikrai sugrįš

Dog1

Malu Mare kaimelio Rumunijos Doljės apygardoje gyventojai jau apsiprato su širdį draskančiu vaizdu: vieno čia gyvenusio ir prieš penkerius metus mirusio vyro namų kieme ir dieną, ir naktį tupi šuo, laukdamas sugrįžtančio šeimininko. Vyras gyveno vienas, ir po jo mirties namas stovi tuščias. Tačiau jį visą laiką, žiemą ar vasarą, sergsti jo šuo. Pasak kaimelio gyventojų, jis niekam neleidžia įeiti į kiemą, tačiau įsileidžia pro vartelius maisto ir vandens jam atnešančius vietinius žmones. Žinia apie ištikimą šunį, niekaip negalintį susitaikyti su šeimininko netektimi, plačiai pasklido po visą šalį. Apie jį rašė įvairių Rumunijos leidinių žurnalistai, Malu Mare kaime lankėsi TV reporteriai.

Pasak kaimo mero Alexandro Dicu, šuo nėra agresyvus, jis tik saugo savo valdą. Kaimelio gyvulius prižiūrintis veterinaras paragino vietinius sukalti šuniui būdą ir geriau juo rūpintis. Jis perspėjo, kad jie nebandytų jo pasiimti į savo namus, nes esą jam tai būtų pats blogiausias dalykas, kuris galėtų nutikti.

Po 13 dienų

A rescue team member from Spain searches for victims at a collapsed building at the village of Manta, after an earthquake struck off Ecuador's Pacific coast, April 21, 2016. REUTERS/Henry Romero

Po žemės drebėjimo Ekvadore paieškos darbus vykdę gelbėtojai iš Venesuelos apstulbo po vienos gyvenvietės Jaramijo kantone pastatų nuolaužomis aptikę gyvą žmogų. Lengvai sužeistam, be maisto ir vandens jam pavyko griuvėsiuose išgyventi net praėjus 13 dienų po žemės drebėjimo. Ekvadore įvykęs 7,8 magnitudės galios žemės drebėjimas nusinešė 659 žmonių gyvybes, daugiau nei 29 tūkst. šalies gyventojų buvo evakuoti.

Į pagalbą kolegoms Ekvadore atskubėjo gelbėtojų būriai iš kaimyninių šalių. Žvalgydami gyvenvietės griuvėsius, gelbėtojai išgirdo silpną žmogaus balsą. Nuvalius nuolaužas, po jomis buvo rastas išsekęs ir troškulio iškamuotas vyras. Ligoninėje 72 metų Manueliui Vásquezui teko amputuoti du kojos pirštus, bet, pasak gydytojų, jo gyvybei pavojus negresia.

Sužvejojo alų

Beer

Trys Vulfo upėje Viskonsino valstijoje (JAV) žvejoję draugai iš vandens ištraukė netikėtą laimikį – alaus „Budweiser“ pakuotę, kuri, iš visko sprendžiant, upės dugne pragulėjo bent pusę amžiaus. Pasak žvejų, kai vienam jų užkibo kažkoks stambus laimikis, nė vienas neįtarė, kad tai galėtų būti antikvarinis alaus rinkinys. Jį ištraukus paaiškėjo, kad tai pakuotė su 6 alaus skardinėmis. Jas nuvalę ir apžiūrėję vyrai nustatė, kad iš dugno ištrauktas „Budweiser“ alus buvo pagamintas maždaug šeštąjį praėjusio amžiaus dešimtmetį. Deja, antikvarinio alaus skonio nepavyko paragauti: prarūdijusiose skardinėse buvo smėlis ir vanduo. Jas apžiūrėję „Budweiser“ atstovai patvirtino, kad upėje rastai bendrovės produkcijai yra mažiausiai 60 metų.

Skaudi atgaila

Tattoo

Vienas Melburno miesto Australijoje gyventojas, atgailaudamas dėl anksčiau padarytų nuodėmių, nusprendė visą savo kūną papuošti tatuiruotėmis. Johnas Kenney pabėgo iš namų, kai jam tebuvo šešeri. Bėgdamas nuo žiauraus tėvo, jis atsidūrė gatvėje. Nuo 10 metų mažasis benamis ėmė vartoti narkotikus, po kurio laiko ir pats ėmė juos pardavinėti. Dar vėliau jis tapo suteneriu ir vis giliau grimzdo į narkotikų liūną, vogė, plėšė, ne kartą bandė žudytis.

Kaip vyrui pavyko išsigydyti nuo šios priklausomybės, Australijos spauda nepraneša. Šešiasdešimties sulaukęs Johnas pradėjo nuoširdžiai atgailauti dėl savo padarytų nusikaltimų. Kad jo atgaila būtų visiems matoma, jis ėmė tatuiruotis. Pirmąją tatuiruotęs pasidaręs būdamas aštuoniolikos, dabar jis padengė jomis kone visą savo kūną, įskaitant liežuvį, akių vokus ir nosį. „Psichologas pasakė, kad tatuiruotėmis aš baudžiu save už tai, ką esu padaręs. Gal ir taip, bet tai man patinka“, – aiškino vyras.

Tiks ir musulmonėms

Muslim

Velse, Kardifo mieste (Didžioji Britanija), netrukus bus atidarytas pirmasis šioje šalies dalyje sporto klubas, tinkamas musulmonėms. Mankštintis joje galės visos, ne tik islamą išpažįstančios moterys. Tačiau į „Haya Fitness“ pavadintą klubą negalės įkelti kojos vyrai – nesvarbu, ar jie būtų musulmonai, ar išpažįstantys kitą tikėjimą. Musulmonėms toks lankytojų skirstymas pagal lytį labai parankus: pasak klubo steigėjų, dabar jos galės mankštintis sporto salėje dėvėdamos įprastinę sportinę aprangą, be to, joms nebereikės galvos apdangalų, nes nereikės veido slėpti nuo vyrų.

Velso musulmonų centro atstovas Mohammedas Alamgiras žurnalistams pareiškė manantis, kad „Haya Fitness“ sporto klubas paskatins musulmones moteris užsiiminėti sportu. Jo teigimu, tai pirmasis musulmonų bendruomenei skirtas sporto klubas.

Rado partnerį

Cop2

Pietų Kalifornijos valstijoje (JAV) vienas policininkas savo tarnybos partneriu pasirinko gatvėje rastą benamį kačiuką. 28 metų policijos pareigūnas Cody Garrettas miauksintį katinėlį ištraukė iš po šiukšlių dėžės. Jį apžiūrėjęs vyras nusprendė pasiimti mažylį į namus, kuriuose jau gyveno katė su keturiais kačiukais. Turbūt dėl to policininkas negalėjo abejingai praeiti pro gatvėje paliktą beglobį katinėlį. Po kurio laiko C.Garrettas nusprendė, kad jo naujasis draugas galėtų jam padėti eiti tarnybą. Jis jau kelis kartus buvo pasiėmęs kačiuką į budėjimą.

Miesto gatvėmis patruliuojantis pareigūnas juokauja, kad mažasis Skirtas tapo jo partneriu kovoje su nusikalstamumu. Kol kas C.Garretto vadovai palankiai žiūri į tokią iniciatyvą. Pasak kolegų, jis jau seniai garsėja kaip mažųjų ir silpnųjų draugas: ne kartą gatvėje rastus benamius šunis yra nuvežęs gyvūnų prieglaudose dirbantiems savanoriams.

Ant rankų

Lady Mone ø@MichelleMone  53m Most embarrassing moment.Speaking in Vietnam to 3,000 people,thought this was a 6 year old,picked him up,he's a MAN ***TWITTER PICTURE FROM MICHELLE MONE PAGE***

Kartais žmogaus ūgis gali suklaidinti: būtent taip nutiko baronienei iš Didžiosios Britanijos Michelle Mone. Atvykusi į Vietname vykusią verslo konferenciją, garsaus apatinių drabužių prekės ženklo „Ultimo“ savininkė pasakė kalbą trims tūkstančiams jos dalyvių. Nugriaudėjus aplodismentams, ji pamatė, kad ant scenos pakilo berniukas su jai skirta gėlių puokšte. Šypsodamasi moteris padėkojo jam, pakėlė ant rankų ir priglaudė prie savęs, kad fotografai padarytų judviejų nuotrauką. Tačiau jau po kelių akimirkų baronienė pajuto, kad čia kažkas ne taip: žiūrovai prapliupo juoktis, o jos laikomo berniuko, kuris atrodė labai patenkintas ir džiugiai šypsojosi, dantys buvo pageltę nuo nikotino.

Be to, viena pirmoje eilėje sėdėjusi moteris pašoko iš vietos, pribėgo prie pakylos ir ėmė ant jos šaukti. Netrukus paaiškėjo, kad baronienė ant rankų paėmė 46 metų vedusį vyrą, o jo žmona piktai reikalavo nuleisti jį ant žemės.

Rekomenduojami video