Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Pasakė, kodėl karalienė su vyru miega atskirose lovose

Princas Philipas ir karalienė Elizabeth II susituokę jau daugiau nei 70 metų. Pora pirmą kartą susitiko per Graikijos princesės Marinos ir Danijos princo George‘o vestuves.

Pasirodo, karališkoji Anglijos pora ne tik miega atskirose lovose, tačiau turi ir atskirus miegamuosius. Priežastis, kodėl kai kurie karališkieji žmonės nusprendžia miegoti skirtingose lovose, slypi aukštesnės klasės tradicijose, rašoma express.co.uk.

Pasak princo Philipo pusseserės ledi Pamelos Hicks, aristokratai „visada turi atskirus miegamuosius“. Ji sakė: „Anglijoje aukštesnioji klasė visada turėjo atskirus miegamuosius. Juk nenorite, kad jus vargintų knarkimas ar besispardantis vyras. Tada, kai jautiesi jaukiai, tu kartais daliniesi savo kambariu. Gera, kad gali rinktis“. Naujienų portalas tv3.lt primena, kad šiais metais 95-ąjį jubiliejų minėsianti karalienė Elizabeth II paskelbė, kad 2021-ais metais atšaukiami visi karališkieji padėkos vakarėliai tiek Londone, tiek Edinburge.

Kaip pranešė Buckinghamo rūmai, dėl vis dar siautėjančio koronaviruso ir skelbiamų apribojimų, buvo labai sunku suplanuoti, kada ir kokie iškilmingi karališkieji padėkos vakarėliai galėtų vykti. Galiausiai nuspręsta, kad šiais metais karališkųjų rūmų kiemuose jie nevyks. Kasmet rūmų prieigose rengiami susiėjimai skirti pagerbti visus piliečius, kurie prisideda prie labdaringos veiklos, skiria daug laiko bendruomenėms ir jų susivienijimui. Taip pat padėka išreiškiama kariams ir diplomatams. Dažniausiai kiekvieną vasarą vyksta keturi tokie pagerbimo vakarėliai, jie organizuojami Buckinghamo rūmų kieme Londone arba Holyroodhouse rūmų kieme Edinburge.

Oficialus rūmų atstovas skelbė, kad per keturis vasarą organizuojamus tokius vakarėlius karalienė sukviečia apie 30 000 svečių. Jie vaišinami popietės arbatėle, pyragėliais, sumuštiniais. Į kiekvieną šių vakarėlių atvyksta ir pati karalienė, kiti karališkosios šeimos nariai.

Kadangi beveik visi karališkosios šeimos nariai yra rizikos grupėje susirgti sunkesne koronaviruso forma, manoma, kad tai taip pat prisidėjo prie sprendimo iškilmes atšaukti.

Rekomenduojami video