Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Niujorke didžiausias metų mados renginys, į kurį bilietas kainuoja 30 tūkst. eurų

Niujorką sudrebino didžiausias metų mados renginys „Met Gala“, dėl pandemijos iš pavasario nukeltas į rudenį. Pernai renginys iš viso neįvyko, tad šįkart muzikos, kino ir sporto pasaulio įžymybės pasistengė kaip niekada ryškiai suspindėti. Bilietas kainavo 30 tūkst. eurų.

Metų ryškiausias Niujorko mados renginys „Met Gala“ vyksta po daugiau nei metų pertraukos. Pernai galimybę žvaigždėms pasipuikuoti prašmatniais kostiumais, kaip ir daugelį kitų renginių, pradangino pandemija. Šiemet renginys, nors ir vėluoja keturiais mėnesiais, bet vyksta. O į jį plūsta kone 400 aktorių, sportininkų, dainininkų, poetų ir įvairaus plauko įžymybių. Po neilgos Bruklino maršo grupės įžangos, renginio vedėjų ir vieno laukiamiausių šių metų fantastinio filmo „Dune“ aktoriaus Timothee’aus Chalameto pasirodymo – raudonąjį kilimą užima kur kas ryškiau pasipuošusios žvaigždės.

 Tarp jų ir pernai, ir šiemet „Grammy“ apdovanojimus sudrebinusi Billie Eilish, kuri į mados renginį atvyko visai nepanaši į save, o pasipuošusi elegantiška kelių metrų ilgio suknia. O Demokratų kongresmenė iš Niujorko Alexandria Ocasio-Cortez renginį sudrebinti bandė ne įmantriomis apdaro formomis, o užrašu – „Apmokestinti turčius!“ Užrašas skamba keistai renginyje, į kurį bilietas kainuoja bene 30 tūkst. eurų, o vieta prie stalelio – dar 250 tūkst.

Renginyje dalyvauti galėjo ne tik pinigų nestokojantys, bet ir tik pasiskiepiję ar neigiamą COVID testą atlikę žmonės. Todėl dauguma buvo be kaukių. Išskyrus kanadiečių muzikantę Grimes, kuri dar ir prigriebė kardą – gal norėdama per 2 m atstumti aplinkinius. Įžymybių gerbėjams pasižvalgyti išties yra į ką.

 „Norite nagų? Nagų? Operatorius žiūri į nagus!“ – juokiasi aktorė Cynthia Erivo. Kai kurios viešnios dėl įvaizdžio ryžtasi tikriems išbandymams.

„Su šia suknia negaliu atsisėsti“, – sako Kobe Bryant dukra Natalia Bryant.

„Aš labai džiaugiuosi. Atsiprašau – sunkiai kvėpuoju, nes mano liemuo suveržtas“, – teigia dainininkė Normani.

O viena viešnia su savo pora, panašu, norėjo į šou įnešti šiek tiek paslapties. Aklinai juodu apdaru pasipuošusią moterį paparacai atpažino tik iš kūno formų ir surištų plaukų – tai veikiausiai Kim Kardashian.

Madą pademonstruoti stengiasi ir įprastai praktiškesnę aprangą vilkinčios sporto pasaulio žvaigždės. O amerikiečių gimnastė Simon Biles suknia buvo tokia nepajudinama, kad lipti laiptais jai padėjo net 6 vyrai.

Apšauti vakaro viešnias pabandė reperis Lil Nas X, ką tik susižėręs MTV apdovanojimą už savo įspūdingą vaizdo klipą. Lil Nas po auksiniu karališku apsiaustu dar ir paslėpė auksinius šarvus.

O netrukus nusimetė ir juos.

Žvaigždėms jau sugužėjus į Metropoliteno meno muziejaus Kostiumų instituto renginį – pavėlavusi 45 min. čia pasirodė ir Rihanna. „Met Gala“ – tai labdaros renginys, kurio metu surinktas lėšas Metropoliteno meno muziejus finansuoja parodas ir eksponatų pirkimą.

Rekomenduojami video