Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Nesilaikantiems karantino – Italijos merų žodžiai: „Atsidursite karste!

Italijos miestų merai socialiniame tinkle „Twitter“ auklėja karantino nesilaikančius gyventojus. Italijos politikai primygtinai reikalauja gyventojų likti namie. Merai gyventojus vaiko gatvėse, kad šie eitų namo. Kai kurie nesusipratėlius apiberia ir keiksmažodžiais.

„Jums reikia, kad atvyktų kirpėjas? F**k, kam jums to reikia? Ar jūs suprantate, kad atsidursite karste? Įsivaizduokite, kas tada matys jūsų šukuoseną karste“, – socialiniame tinkle piktinosi vienas Italijos meras.

Pasidalintame vaizdo įraše taip pat girdima, kaip kitas Italijos meras grasina išsiųsti policiją su ugnimi, jei bus rengiami abiturientų vakarėliai.

Dar vienas meras aiškina, kad sugaus kiekvieną, kuris vaikščios mieste be būtinybės: „Aš tave sugausiu jau rytoj. Aš esu meras. Tu nori vaikščioti mano mieste? Ar aš formaliai negaliu tavęs izoliuoti namuose? Galiu. Aš sustabdysiu tave prieš žengiant į visuomeninę erdvę, jei tau nėra įrodytos būtinybės išeiti“.

Kai kurie merai negaili keiksmų: „Noriu kreiptis į jus visus. Kur jūs visi, f**k, einate? Jūs su savo šunimis? Ar jums uždegė prostata!?“.

  Dar vienas Italijos meras gatvėje vaiko žaidžiančius „Ping Pong“ žaidimą. „Negalite žaisti. Eikite namo ir žaiskite video žaidimus. Aš esu meras. Liepiu jums laikytis šio dekreto. Aš nenoriu girdėti pasiteisinimų. Turite eiti namo. Jūs visi privalote likti namie. Jūs negalite būti gatvėse, todėl eikite namo. Koks čia klubas“, - piktinosi gatvėje vaikštantis meras.

„Mačiau kaip žmonės bėgioja pirmyn atgal gatvėmis. Dar su nuskurusiu šunimi. Aš sustabdžiau ir pasakiau: „Žiūrėk, tai ne žaidimas, ne filmas. Tu – ne Wilas Smithas ir čia ne filmas „Aš esu legenda“. Turi eiti namo“, – socialiniame tinkle „Twitter“ teigė meras.

Rekomenduojami video