Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Mokytoja Jovita mokinių laukė su neeiline staigmena

Šiandien, rugsėjo 1-ąją, Lietuvos vaikai džiaugsmingai sugrįžo į mokyklas. Nešini gėlių puokštėmis moksleiviai pradėjo naujuosius mokslo metus. O štai vienos Kaišiadorių miesto mokyklos mokinių laukė anglų kalbos mokytojos parengta staigmena, kurią moteris kūrė savo pačios rankomis.

Kol moksleiviai visą vasarą džiaugsmingai žymėjo įsimintinus nuotykius ir poilsiavo, štai Žaslių miestelyje gyvenanti Jovita Baubonienė sugalvojo sugrįžtančius mokinius pasitikti su staigmena – atnaujinta anglų kalbos klase. Šie jos pokyčiai liko nepastebėti ir internete, kur mokytoja sulaukė iš tiesų gausybės pagyrų.

 Norėjo jaukios darbo vietos

Anglų kalbos mokytoja Vaclovo Giržado progimnazijoje antrus metus dirbanti moteris pasakoja, kad mokyti vaikus ji norėjo jau nuo pat mažumės. „Baigusi mokyklą nusprendžiau studijuoti būtent anglų filologiją Lietuvos edukologijos universitete todėl, kad norėjau pagilinti užsienio kalbos žinias, tapti savo srities profesionale“, – tv3.lt pasakoja J. Baubonienė.

Tikriausiai nieko keisto, kad taip savo darbui atsidavusi moteris šią vasarą savo mokiniams sugalvojo parengti staigmeną. Kartu su savo mama ji nutarė atnaujinti anglų kalbos klasę. „Visuomet norėjau susikurti kuo jaukesnę darbo vietą. Idėją palaikė ir mokyklos direktorė bei administracija, suteikė būtiniausių priemonių.

Būtent dėl šios priežasties nusprendžiau atnaujinti savo klasės interjerą“, – sako pašnekovė.

TV3 nuotr.

Klasę dekoravo Londono vaizdais

Jovita neslepia, kad ji norėjo, jog sugrįžę į klasę vaikai jaustųsi joje kuo geriau. Dėl to ji nusprendė klasę dekoruoti Londono vaizdais. Moters kurtoje klasėje ant sienos galima rasti ir žymiausią Londono tiltą, apžvalgos bokštą, miesto pažiba tapusį dviaukštį autobusą. O šalia sienos – net ir anglišką telefono būdelę. Tokiu būdu pagražinti klasę Jovitai padėjo mama, kuri naudodamasi ta pačią technika yra papuošusi jau ne vieną Žaslių pagrindinėje mokykloje esančią klasę.

Mokytoja dirbanti moteris atskleidžia, kad ji piešti mokėsi pati, o ant sienos matomus piešinius ji kūrė naudodamasi dažais ir markeriais.

TV3 nuotr.

Per dieną – keturios valandos piešimui

Internete peržiūrėjus ne vieną dešimtį piešinių, moteris sugalvojo idėją, kuri klasę prikėlė naujam gyvenimui. Ties šiuo projektu Jovita su mama užtruko apie savaitę, per dieną skirdamos apie keturias valandas piešimui.

Jovita neslepia, kad rezultatu ji liko patenkinta ir dar prieš rugsėjo pirmąją tikėjosi, kad į mokyklą sugrįžę vaikai tikrai nustebs. „Esu labai patenkinta rezultatu. Aplinkinių įvertinimo taip pat sulaukiau“, – šypteli moteris.

Rekomenduojami video