Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Mokykloje kunigaikščiai kilme nesididžiuoja: joje mokslo metai kainuoja beveik 19 tūkst.

Anglijoje prasidedant mokslo metams, milijonai tėvų susiduria su naujais iššūkiais ir naujomis pradžiomis. Ne išimtis – ir karališkosios šeimos nariai. Princo Williamo ir Catherine Middleton atžalos George, Charlotte ir Louis grįžta į mokslo įstaigas.

Vasaros pabaigoje šeima atostogavo netoliese Anglijos krantų esančiame Isles of Scilly salyne, taip pat karalienės Balmoralės rezidencijoje Škotijoje. Šešerių Charlotte ir aštuonerių George grįžta į „Year 2“ ir „Year 4“ klases, o trejų jaunėlis Louis , kuris pavasarį pradėjo lankyti darželį, grįš į parengiamąją mokyklai grupę. Pasak „Mirror“, kunigaikštienei Catherine vaikų išsilavinimas ir dalyvavimas mokykliniuose užsiėmimuose – pagrindinis auklėjimo prioritetas.

  „Dėl to, kad jie yra žinomi ir matomi, Williamas ir Catherine visuomet privalo būti labiau organizuoti ir viskam pasiruošę, nei visi kiti tėvai.

Tačiau net ir atsižvelgdami į savo statusą, vaikams jie stengiasi suteikti kuo smagesnę vaikystę, nepamiršdami spausti dėl mokslų svarbos. Catherine labai svarbu, kad jos vaikai laikytųsi gražių manierų ir būtų išauklėti. Ji daug dėmesio skiria manieroms prie stalo, vaikai išmokyti už viską padėkoti ar, kai reikia, atsiprašyti, todėl yra išties mandagūs.

Vis dėlto, jie – tik vaikai. George ir Charlotte mokykloje kartais būna labai išdykę ir nepaklusnūs. Tuomet Williamas ir Catherine bando su jais sėsti ir kalbėtis, jokiais būdais nenumesdami iškilusių bėdų į šoną.

Catherine, kaip ir visi eiliniai tėvai, taip pat aktyviai dalyvauja mokyklinėje veikloje, mielai bendrauja su atžalų klasiokų tėvais ir niekuomet nepabrėžia, kad ji – kunigaikštienė ar tiesiog viršesnė už kitus. Mokyklos veikloje ji yra labai žemiška“, - žurnalui „OK Magazine“ tvirtino šaltinis.

Šaltiniai ne kartą tvirtino, kad mokykloje karališkosios šeimos atžaloms – labai patinka ir ten jie turi nemažą draugų būrį. Vyresnės šeimos atžalos lanko privačią Thomas Battersea mokyklą, kurioje mokosi vos 600 mokinių. Mokslo metai vienai atžalai šioje mokykloje kainuoja beveik 19 000 svarų sterlingų.

Rekomenduojami video