Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Mirtį sėjantį virusą išpranašavo Nostradamas: skelbė ir daugiau

Nors Nostradamas mirė 1566 metais, jis teisingai išpranašavo daugelį po jo mirties nutikusių įvykių - Hitlerio ir Napoleono atėjimą į valdžią, rugsėjo 11-osios atakas JAV. Remiantis pastarųjų dienų įvykiais, panašu, kad išsipildė dar viena aiškiaregio iš Prancūzijos pranašystė, rašoma mysteriousuniverse.org.

Viename savo tekstų jis rašė: „Didysis jūrų miesto maras nesiliaus, kol nebus atkeršyta už be kaltės pasmerktų teisiųjų kraują, už apgavysčių papiktintą didžiąją damą.“ Atrodo, kad Nostradamas išpranašavo šiuo metu pasaulyje vykstantį į sunkų ūminį respiracinį sindromą (SŪRS) panašios ligos protrūkį. Koronaviruso protrūkis prasidėjo Kinijoje ir išplito į kitas pasaulio šalis - Tailandą, Japoniją, Pietų Korėją, Taivaną ir JAV.

Dėl Nostradamo tekste minimo „jūrų miesto“ vienas konspiracijos teorijų mėgėjas sako numanantis, kas buvo turėta omenyje. „Koronavirusas atsirado Kinijoje, ten taip pat yra daugiausiai juo sergančių žmonių, o daugelis jų - Honkonge. Todėl racionalu manyti, kad Honkongas yra „jūrų miestas“.“

Tuo tarpu „didžioji dama“ galėtų būti Wu Yi, buvusi Kinijos sveikatos apsaugos ministrė, padėjusi suvaldyti SŪRS protrūkį. Siaubą kelia ir tai, kad mokslininkai įspėja, jog šiuo į SŪRS panašiu virusu galėjo užsikrėsti net 10 000 žmonių, kurie lankėsi Uhano mieste Kinijoje.

Bet iš kur atsirado šis virusas? Pasak naujo tyrimo, manoma, kad virusas kilo iš gyvačių ir persimetė į žmones. Protrūkio atsiradimo vietovėje dažnai aptinkamos dvi gyvačių rūšys: Bungarus multicinctus (daugiajuostis kriatas) ir Naja atra (kinietiškoji kobra). Nostradamas išpranašavo daugelį siaubingų istorini įvykių, o koronavirusas yra viena iš labiausiai gąsdinančių jo pranašysčių, nes mirtinu virusu užsikrečia vis daugiau ir daugiau žmonių.

Rekomenduojami video