Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Meghan ir princo Hario nustebino sukrėtė karališką šeimą: nežino, ko tikėtis

Knygų ir straipsnių apie karališkąją šeimą autorius Duncanas Larcombe sako, kad princas Williamas ir Kate Middleton yra „tikrai susirūpinę“ dėl būsimų princo Harry ir Meghan Markle veiksmų – jiems „kilo pavojus būti įveltiems į transatlantinį populiarumo konkursą“.

Kembridžo hercogams naujausia princo Harry ir Meghan Markle fotosesija greičiausiai kelia nerimą, sako karališkosios šeimos reikalų ekspertas. Praėjusią savaitę pasirodė naujos įspūdingos Harry ir Meghan nuotraukos – fotosesija daryta jų patekimui į žurnalo „Time“ įtakingiausių 2021–ųjų metų žmonių šimtuką proga, rašoma mirror.co.uk.

Nuotraukos darytos jų viloje Kalifornijoje, o žurnalo viršelio nuotraukai pora nufotografuota medžių fone – Meghan apsivilkusi baltai, o Harry drabužiai – juodi. Žurnalas „Time“ porą gyrė už jų užuojautą žmonėms, kurių jie nepažįsta: „Jie ne tik reiškia savo nuomonę. Jie nebijo sunkumų.“

Karališkoji šeima turėtų būti susirūpinusi

Dabar karališkosios šeimos reikalų žinovas Duncanas Larcombe sako, kad Kate su Williamu dėl nuotraukų turėtų būti susirūpinę. Žurnalui „OK!“ jis sakė : „Kate ir Williamui kilo pavojus būti įveltiems į transatlantinį populiarumo konkursą. Jie greičiausiai nerimauja dėl to žurnalo viršelio ir dėl visko, ką daro Harry su Meghan, nes tai visuomet veikia ir juos.

Williamas ir Kate susirūpinę dėl visko, kas pasigirsta iš Amerikos apie Harry ir Meghan, ypač dėl Harry žadamo atviravimo savo memuaruose, kurie knygynų lentynose nuguls kitais metais.

Šio naratyvo jie visiškai nekontroliuoja.“ Harry su Meghan sakė, kad labai džiaugiasi patekę į įtakingiausiųjų šimtuką, o žurnale apie juos taip pat yra trumpas straipsnis, parašytas virtuvės šefo José Andréso.

J. Andrésas yra įkūręs „World Central Kitchen“ – vieną iš labdaringų organizacijų, kurias remia Sasekso hercogų „Archewell“ fondas.

Teikia psichologinę pagalbą kitiems

Žurnalui „Time“ jis sakė: „Imtis veiksmų nėra pats lengviausias pasirinkimas jauniems hercogams, kuriems teko laimė iš šeimos ir jų talentų, ir kuriuos nuolat degina populiarumas. Jiems būtų daug saugiau tiesiog mėgautis sėkme ir garsiai nesireikšti. Bet Harry su Meghan elgiasi ne taip, jie ne tokie. Jie savo užuojautą paverčia veiksmais per savo „Archewell“ fondą. Per medijų prodiusavimą jie suteikia balsą tiems, kurie yra negirdimi. Kartu su pelno nesiekiančiomis organizacijomis jie rizikuoja tam, kad padėtų toms bendruomenėms, kurioms reikia pagalbos – teikia psichologinę pagalbą JAV juodaodėms moterims ir mergaitėms, remia stichinių nelaimių paveiktus žmones Indijoje ir Karibų regione.“

Rekomenduojami video