Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Maskvoje sulaikytas savadarbis „betmobilis“ ir jo vairuotojas

Maskvoje policija sulaikė vyrą, vairavusį savadarbį automobilį, panašų į filmuose apie Betmeną vaizduojamas transporto priemones, antradienį pranešė Vidaus reikalų ministerija.

Kelių policijos darbuotojai užkirto kelią judėti sostinės gatvėmis savadarbiam „betmobiliui“, – sakoma VRM pranešime. Pasak ministerijos, vasario 22 dieną kelių policijos patrulis sustabdė neįprastą transporto priemonę, vairuojamą 32 metų Maskvos gyventojo.

Policijos duomenimis, transporto priemonė, panaši į automobilius, vaizduojamus užsienietiškuose komiksuose, buvo pagaminta privačiose dirbtuvėse.

„Be to, ji nebuvo įregistruota valstybės tarnybose, neturi transporto priemonės sertifikato ir leidimo dalyvauti kelių eisme“, – sakoma VRM spaudos tarnybos pranešime.

Išmatavus automobilį, paaiškėjo, kad jo matmenys viršija leistinus. Vairuotojui buvo išrašytas administracinio pažeidimo protokolas dėl kelių eismo taisyklių pažeidimų. VRM nurodė, kad mašina buvo nugabenta į specialią aikštelę.

Ministerijos paskelbtose nuotraukose matyti neįprastos futuristinės išvaizdos juodas automobilis toli išsikišusiais ratais su didelėmis plačiomis padangomis. Kaip trečiadienį pranešė naujienų portalas RBK, ši mašina į Rusiją buvo atvežta iš JAV automobilių puošybos studijos „FastBoomPro“ ir pertvarkytas jos darbuotojų.

Pernai rudenį šį „betmobilį“ buvo siūloma įsigyti už 55 mln. rublių (apie 777 tūkst. eurų). Mašinos aprašyme sakoma, kad ją pertvarkant ypatingas dėmesys buvo skirtas kėbului ir elektroninėms sistemoms, siekiant padaryti ją kuo panašesnę į vaizduojamą filmuose apie Betmeną. Studija nurodė, kad automobilyje įtaisytas aštuonių cilindrų variklis leidžia važiuoti iki 100 km/val. greičiu.

Rekomenduojami video