Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Maroko pakrančių apsaugos laivai išgelbėjo daugiau kaip 250 migrantų

Maroko karališkojo jūrų laivyno pakrančių apsaugos laivai, patruliuojantys Atlanto vandenyne ir Viduržemio jūroje palei šalies krantus, nuo vasario 5 d. iki vasario 8 d. išgelbėjo 256 nelegalius migrantus.

Dauguma išgelbėtųjų – atvykėliai iš Užsachario Afrikos šalių. Tarp jų – 41 moteris ir penki vaikai. Migrantai mėgino įveikti jūrą pripučiamosiomis valtimis, bet susidūrė su sunkumais, praneša antradienį naujienų agentūra „Maghreb Arab Press“ (MAP).

„Visiems išgelbėtiems migrantams buvo suteikta pirmoji pagalba karališkojo jūrų laivyno laivuose, vėliau jie buvo nugabenti į artimiausius Maroko uostus ir perduoti karališkosios žandarmerijos pareigūnams“, - sakoma pranešime.

Marokas, kurį nuo Europos skiria siauras Gibraltaro sąsiauris, jau daug metų yra tranzito šalis nelegaliems migrantams, mėginantiems patekti iš Afrikos šalių į ES teritoriją.  

Maroko valdžios nuomone, pastaraisiais metais suaktyvėjo nusikaltamos grupuotės, gabenančios nelegalius migrantus iš karalystės į ES šalis. Svarbiausia migrantų srauto kryptis tebėra Ispanija.

Rekomenduojami video