Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Markle vis dar nesulaukė princo Hario: pas žmoną grįžti neskuba

Šaltiniai teigia, kad princas Haris dar neįsigijo bilieto skrydžiui atgal į JAV. Pranešama, kad Sasekso kunigaikštis po šeštadienį įvykusių princo Philippe laidotuvių nori dar pabūti Jungtinėje Karalystėje.

Buvo planuota, kad jis netrukus po laidotuvių grįš į savo 11 milijonų svarų sterlingų vertės rančą Montecito, JAV, tačiau kaip ir buvo tikėtina, jis liko JK ir paminės Karalienės 95-ąjį gimtadienį. Haris atskrido į JK balandžio 11 dieną ir apsistojo savo ankstesnėje rezidencijoje Frogmoro dvare netoli Vindzoro pilies, rašo dailystar.co.uk.

Gali keisti grįžimo dieną

Šaltinis tvirtina, kad Haris gali keisti grįžimo datą, tačiau princo prioritetas yra jo žmona, kuriai gydytojai nepatarė rizikuoti ir ryžtis dešimties valandų trukmės skrydžiui.

Meghan Markle stebėjo laidotuvių ceremoniją per televiziją (Kalifornijoje tuo metu buvo 7 valanda ryto), o princui Philippe ant laidotuvių vainiko skyrė ranka rašytą žinutę.

Pranešama, kad princas Haris vaikščiojo ir kalbėjosi su savo tėvu princu Čarlzu. Prieš tai buvo pastebėta, kaip princas Haris kalbasi su savo broliu princu Viljamu, nors per laidotuvių procesiją tarp jų ėjo Karalienės ir Philippe vyriausias anūkas Peter Phillips. Šaltinių teigimu, grįžęs į JK, princas Haris savo giminaičių buvo sutiktas „šaltokai“. The Mirror teigimu, Haris atsivėrė savo „giliai įžeistam“ tėvui ir pažadėjo „gerbti karališkąją instituciją“.Rekomenduojami video