Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Markle ir princo Hario poelgis sukėlė tikrą skandalą: bus „paskutinis lašas karalienei“

Vienos komentatorės teigimu, nauja princo Hario knyga „žlugdo bet kokią viltį“, kad jis ir Meghan Markle baigs karą su karališkąja šeima ir tai gali tapti „paskutiniu lašu“ Karalienės kantrybės taurėje.

Sasekso kunigaikštis paskelbė, kad kitų metų pabaigoje išleis savo memuarus, žadėdamas „tiksliai ir visiškai teisingai“ pasakoti apie savo „aukštumas ir žemumas, klaidas, išmoktas pamokas“, rašo dailystar.co.uk.

Pranešama, kad žinia apie knygą pribloškė jo šeimą, kai 36-ių karališkosios šeimos narys pareiškė: „Knygą rašau ne kaip princas, bet kaip vyras, kuriuo tapau“.

Daugelį nemaloniai nustebino

News.com.au skilties redaktorė Daniela Elser rašo, jog pastarasis buvusio karališkojo asmens, besimėgaujančio prabangiu gyvenimu Kalifornijoje, komentaras daugelį nemaloniai nustebino.

  „Tačiau čia sužinome kur kas daugiau − interpretuojant Kalifornijos kalbėjimo stilių, šios knygos paskelbimas prilygsta naujam ir žiauriam pilietinio Sasekso kunigaikščių karo su karališkaisiais rūmais etapui“, − pridūrė karališkosios aplinkos žinovė.

Ji teigė, kad vieša Sasekso kunigaikščių kritika karališkajai šeimai nebuvo „vienkartinis“ sugėdinimas, kaip, pavyzdžiui, princesės Dianos interviu „Panoramai“ po to, kai princas Čarlzas televizijoje eteryje prisipažino svetimavęs.

„Saseksų“ sprendimas nesustoti po skandalingojo interviu Oprai, kuriame jie apkaltino karališkąją šeimą rasizmu ir nepriežiūra, parodė, kad jie neatšvęs savo sėkmės, pakeldami taurę sulčių, ir paskui nurims, kurdami nuoširdžiai nuobodų turinį, kaip įsipareigojo korporatyvinių kompanijų „Netflix“ bei „Spotify“ vadams ir valdovams“, − tvirtino ji.

Princo Harry ir Meghan Markle interviu su Oprah Winfrey Knyga bus „paskutinis lašas Karalienei“

Teigdama, kad ši atvira knyga bus „paskutinis lašas Karalienei“, ji rašo: „Šiandien paskelbta žinia apie knygą žlugdo bet kokią viltį, kad visa tai baigsis ir tik patvirtina, kad keleto pastarųjų mėnesių „atviravimo“ žaismas žodžiais tebuvo tik švelni užuomina to, kas laukia ateityje.

Dabar aiškiai matome, kad pokalbiai su Opra tebuvo pirmoji salvė, kuri dabar pamažu išsirutulioja į gerai apmąstytą kovą tarp Saseksų ir karališkųjų rūmų“.

  Elser įsitikinusi, kad karališkoji šeima atsilygins tuo pačiu, prisipažindami, kad padėjo Robertui Lacey parašyti knygą „Brolių kova“. Knygoje teigiama, kad princas Viljamas „išmetė Harį“, sužinojęs apie įtarimus dėl Meghan patyčių, kuriuos ji pati neigė. „Neįmanoma net įsivaizduoti, kaip visa ši informacija būtų pasirodžiusi, jei karališkieji asmenys nebūtų sutikę (ar net norėję), kad tokie žalingi teiginiai apie Harį ir Meghan patektų į viešumą“, − sakė Elser.

Rekomenduojami video